Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha nincs tapasztal...

Mit tegyek, ha nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés

A szakmában amiben tanulok (programtervező informatikus) általában 1-2 éves tapasztalattal rendelkező egyént keresnek.


Mi tévő legyek, ha nekem nincs?



2014. febr. 16. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon sok ember így van, más szakmákban is. Többek közt én is. Én nem a saját szakmámba tudtam elhelyezkedni. Hónapokig kerestem, vártam. Dolgozni meg muszáj, szóval csinálom ami van és ha egyszer lesz más lehetőség akkor lépek.
2014. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a gyakornokságot.
2014. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el gyakornoknak. lehet hogy fingér-hugyér kell dolgoznod az első időkben, de később kamatostul visszajön a befektetett energia.
2014. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre mondom a jelmondatot MENJ EL DOLGOZNI EGYETEM alatt is,lehetőleg azonnal amint lehet.

Először kulimunkára aztán gyakornoknak,erre helyezd a hangsúlyt suli mellett dolgozz,mert kell,látod.

2014. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!