Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hív be senki interjú...

Miért nem hív be senki interjúra, ha csomó állásra ideális lennék a leírás alapján?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert még 1000 másik ember is jelentkezik, akik valamiért szimpatikusabbak, jobban képzettek, tapasztaltabbak.
2014. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%

Erre a kérdésedre igen sok válasz létezik.

Pl.: Teszel képet az önéletrajzba? mert Kell! vagy az adott állásra van formázva/kihegyezve az önéletrajzod? mert úgy kell. Nem túl rövid/semmitmondó vagy esetleg hosszú/unalmas az önéletrajzod? mert erre is figyelni kell. stb.

2014. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van képem. Nem kihívó, de nem is komor. Visszafogott, kis mosollyal.

Szerintem lényegretörő a cv-m. Átnézettem pár emberrel, akik elég jártasak ebben. Tesóm pl. HR-es és szerinte is jó. Szóval nem értem.

2014. febr. 21. 16:29
 4/11 The Lizah Reloading ***** válasza:
23%
Rengetegen jelentkeznek egyetlen állásra, szebbek, tapasztaltabbak mint te pl.
2014. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen állásról van szó?
2014. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
60%

"Van képem. Nem kihívó, de nem is komor. Visszafogott, kis mosollyal.

Szerintem lényegretörő a cv-m. Átnézettem pár emberrel, akik elég jártasak ebben. Tesóm pl. HR-es és szerinte is jó. Szóval nem értem."


Akkor csak kitartás, küldjed, küldjed!

2014. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem vagyok egy topmodell, de nem is olyan munkákra jelentkezem, amik az esztétikumról szólnak.

Többfélére is küldök. Félig lengyel vagyok, így folyékonyan beszélem a nyelvet. Lengyel nyelvű gazdasági állásokra szoktam pályázni, vagy pl. Lengyelországba magyar-angol nyelvű könyvelőnek, ügyintézőnek stb.

2014. febr. 21. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Pályakezdő vagy? Mert én igen és így nem is hívnak mert mindig van nálam jobb sajnos. De próbálkozom, hátha valahol én leszek a befutó.
2014. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 éve végeztem, szóval relatív. Van már tapasztalatom, de tény, hogy nem 5-10 évek.
2014. febr. 22. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:

csomo allasra idealis?


maskeppen fogalmazva: egyikre sem. Tudod, ami barmire jo az semmire se jo.

Az eletrajzot es plane a motivacios levelet mindig az adott allashoz kell igazitani, es ugy megfogalmazni hogy azokat a kepessegeket emeld ki, amik oda megfelelnek.

2014. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!