Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menyit keresnek, most FBŐ...

Menyit keresnek, most FBŐ örök a rendörségnél?

Figyelt kérdés
Most keres a BRFK FBŐ őröket akiket elküldenének a 3 hónapos tanfolyamra + fegyvervizsgára. Nekem már mindekttő megvan és kaptam egy lehetőséget hogy jelentkezek és Fegyveres őrként (közalkalmazotti státuszban alkalmazanak Objektum őrzésre! Azonban nagyon titkoloznak és szeretném megtudni hogy mekora fizetést kapnak, milyen a a szolgálati vezénylés (8órás-12 órás-24/48) egyátalán érdemes lemenni a felvételi tájékoztatóra? Lehetőleg olyanok írjanak akik a rendőrségnél fegyvers őrök vagy azok voltak vagy kézzelfogható infomációjuk van! A vicces kedvüeknek meg köszönöm, de nem kérek a "google a barátod" se Let me google that for you hozzászolásokat, Köszönöm!

2014. márc. 6. 18:07
 1/7 djtoma válasza:
Hogy jelentkeztél erre a tanfolyamra?Hajól értem akkor te fegyverese biztonsági őrként dolgozhatnál a rendőrségnél mint külsős?
2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne!Volt valaki a tájékoztatón? Én sajnos nem jutottam el mert dolgoztam :(

Kíváncsi vagyok ,hogy milyen juttatásokat kap az ember,illetve kapna-e valami elhelyezést például rendőrségi szállón ami fontos mert nem mindenki pesti? Illetve tovább lehet-e tanulni, vagy később átlehet-e menni hivatásos állományba, valamilyen belső átképzésben? Ha valaki tud valamit köszi!!

2014. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fizetés közalkalmazotti bértábla szerint alakult+ caffeteria! Tehát nem sok, ugy emlékszem volt lehetőség szállon történő elhelyezésre de csak a szabad férőhelyek függvényében! Nem igazán lett volna külsös mert a rendőség állományába tartoztál volna mint FBŐ! Én akor nem éltem e lehetőséggel, de nem igazán bántam meg! A tájékoztatást tartó alezredes is elmondta nem fizetnek sokat, sőt elég kevesett pozotivumként csak azt tudta emliteni, hogy biztos bejelenett hely, fizetet szabdság, és táppénz tehát minden a leghivatalosabban! Én már kb. fél éve jártam a tájékoztaton ezért nem feltétlen emlékszem már mindenre, de kb ez volt a lényeg. A munkaügyi központ facebook oldalán jelennek meg időközönként a felhívások hogy a BRFK, FBŐ őröket kerres!

Volt valami szó arról is hogy ha elvégezted ezt az egészet akor üres férőhelyek függvényében kérheted áthelyezésed vidéki kapitányságokra (ahol van FBŐ) és akkor nem kell Budapesten "dolgozni"

2014. okt. 6. 19:13
 4/7 karador válasza:
Körülbelül 90 ezer nettó fizetésre számíthatsz.Állítólag ha korosztályba beférsz pár év 1-2 szolgálat után átképzéssel átvesznek hivatásosnak, ha van ilyen ambíciód,és ha van hely ( járőrnek általában van ) és elégedettek a munkáddal.12 órás szolgálat, ami kicsit több, mert előtte fegyverfelvétel,+eligazítás.Elmenni érdemes, de a fizetés eléggé kevés, hozzáteszem nem kell megszakadni sem.Röviden ennyi.
2015. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van több ismerősöm akik 200-250ezer nettót+cafattériát keresnek havonta az MNB-nél FBŐ-ként. Jó,persze nem kell összehasonlítani a rendőrséggel,de azért mégis vicces,hogy mindkét helyen az életed árán is védened kell,ha úgy alakul,és kapsz érte nagy semmit a rendőrségnél. De igaz ez a civil biztonsági szolgálatra is,pintér bátyánk ezt is elintézte. Behúzta a civilnek az FBŐ-t,szerzett pár melót ahol addig jól lehetett keresni mint FBŐ,de most kb utcaseprők is többet keresnek.
2015. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kb 2012-13ota csak munkavállalók lehetnek pedig még a takarító neni is közalkalmazott hehe

99%-uk kapitányságok kapujára kerül ő fogadja a betérőket nna 1-2 evnel tovább senki sem bírja..

fizu 100korul de eü és elméleti vizsga évente

2017. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90 -100 ezer kb
2017. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!