Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeres, telemarketinges...

Call centeres, telemarketinges cégnél kezdtem el dolgozni nem régiben. Gyógynövényes termékeket kell árulni telefonon ugye. Ehhez jó trükköket, praktikákat tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Hatékonyságomat szeretném növelni.

2014. márc. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb trükk, hogy hatékonyabban emeld a fizetésed pozitívba, hogy felhagysz minden jutalékos mlm-es lósz*rral és elmész normális melóba !
2014. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is keress normális melót.

Én simán lecsapnám a telefont ha ilyennel zaklatnának.

Ha gyógynövényt tartalmazó terméket akarok venni, bemegyek a Herbáriába, vagy rendelek az interneten.

2014. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Itt egy tuti jó trükk:

- eszedbe ne jusson engem felhívni, mert az ilyenekkel olyan szinten tahó vagyok, hogy el fogod sírni magadat...

- de az is lehet, hogy kedves leszek, beszéltetlek egy órát, és aztán persze nem veszek semmit :D

2014. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak az a baj, hogy a tahóságotokat, bunkóságotokat azokon a szerencsétleneken élitek ki, akik csupán a munkájukat végzik. És bizony ők sem csinálják szívesen, de hát meg kell élni valamiből ugye. És annál még is jobb, mint ha az ember magának fizetné a tb-t a nem létező fizetéséből. Lecsapod a telefont az oké. Érthető. De bunkó azzal legyél aki dolgoztatja őket, ne azokkal akik a munkát végzik.
2014. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésre már el is felejtettem válaszolni. :)


Szombati Orsolya - Értékesítés nyomulás nélkül

Brian Tracy - Az eladás pszichológiája


valamint egyéb marketinges könyvek (pl. rábeszélőgép) sokat segíthetnek.

2014. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
25%

1. Remélem, már otthagytad.

2. Ha mégsem, akkor ajánlom ezt "Jó napot kívánok, Havasi Gyopárka vagyok az Köcsögzaklató Bt. - től. Elnézést, hogy nem hagyom Önt otthon se pihenni, de sajnos, 8 általánossal csak ezt tudom dolgozni. Nem szánna meg, és venne a cégünk által forgalmazott, köztudottan fosch terméket?"

Ha szerencséd van, az őszinteségedet díjazni fogják.

2014. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!