Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van rá esély, hogy 16 évesen...

Van rá esély, hogy 16 évesen pénztárosként alkalmazzanak?

Figyelt kérdés
Egy kisebb Tescoba jelentkeztem, a városban, ahol lakom. Megvan a hét modulos ECDL bizonyítványom, tehát értek a számítógépes technikához és C1 szinten beszélek angolul. Ezzel arra szeretnék utalni - egoizmus nélkül -, hogy szellemileg úgy vélem, alkalmas lennék a feladatra.
2014. jún. 10. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nincs rá esély, csak nagykorút engednek pénztárgép közelébe.
2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Egy pénztáros munkakörnél konkrétan leszarják az ECDL-t és a nyelvvizsgát. Bármelyik hülye tudja kezelni, akinek megmutatják. Tehát előnyöd nem lesz. De attól még alkalmazhatnak, elég sok helyen van 16 éves pénztáros (főleg tesco és meki). Ez igazából inkább bizalom kérdése, de úgyis ha hiány van a kasszában akkor a te fizud bánja.
2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

"csak nagykorút engednek pénztárgép közelébe"


Ez hülyeség, azt engedik oda akit akarnak. Én fél évet mekiztem, kortól függetlenül voltak a kasszások beosztva. És a tescoban sincs másképp.

2014. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!