Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok, most...

Pályakezdő vagyok, most végeztem, ám félek. Vendéglátás. Lent a többi. Féljek?

Figyelt kérdés

Vendéglős szakmán voltam, az iskolát nem nevesíteném meg, a gyakorlati munkahelyemet se. Az a lényeg, hogy elég neves, helyen voltam ha valaki megnézi azt hinné mindent tudok. De semmit nem tanultam, mert egy olyan helyre kiraktak, ahol csak azt nézték ingyen munka erő. Félek bele kezdeni a munkába így, nem tudom megállom-e a helyem. Elvileg szakács vagy felszolgáló lehetnék már. :(

Van esélyem elhelyezkedni így?



2014. jún. 11. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esélyed, és ne félj!


A munkáltatók sem hülyék, tudják nagyon jól (tapasztalatból), hogy a gyakorlati képzést biztosító helyek semmit nem érnek, vagyis gyakorlatra nem teszel ott szert. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek.


Ha ügyes vagy, és tényleg érdekel, ez a munkádon is meg fog látszani, azt pedig értékelni is fogják...:)

2014. jún. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatást :) Lelkes vagyok és gyorsan is tanulok nagyon :)
2014. jún. 12. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira érdemes figyelni, hogy az önéletrajzodat több emberrel nézesd át, mert a helyesírásoddal akadnak problémák, az pedig nagyon rossz fényt vethet rád. Ne vedd sértésnek, csak jóindulatból jegyeztem meg.

Illetve annyit kérdeznék, hogy a nyelvekkel hogy állsz? Rengeteget tud dobni mondjuk egy angol-német, angol-francia kombó az esélyeiden.

2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!