Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha bejelentem az állandó...

Ha bejelentem az állandó lakcímemet vidékre (most Budapest), kaphatok a cégemtől támogatást hétvégi hazautazásra?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, itt is születtem, de mostanában gyakran járok vidékre rokonokhoz. Ha átjelentem az állandó lakcímemet vidékre, jogosult lennék a 87%-os költségvisszatérítésre a hétvégi hazautazásból, miután már korábban Pest volt a lakcímem és van saját lakásom is?


Ha igen, milyen egyéb hátulütői lehetnének? Maradhatna a háziorvosom például Budapesten?


2014. jún. 22. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez működik.

Nincsenek nagyon hátulütői, a háziorvos maradhat. Az egyetlen, ami eszembe jut, hogy ha az állandó lakcímed miatt van parkolókártyád a kocsira, akkor nyilván utána már nem leszel jogosult rá, következő évben már nem kapsz.

2014. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!