Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már valaki a Prettl...

Hallott már valaki a Prettl Electronics Hungária Kft-ről? Valaki tud tóla valamit?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h milyen a fizetés? Hogy bánnak az emberrel? Mennyire lehet hosszútávú itt egy munka? Vagy bármi egyéb információt szívesen fogadnák!

2014. jún. 25. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg üzemben dolgoztam már, de toronymagasan ez a leginstabilabb, legkegyetlenebb és a dolgozóit legmélységesebben alulfizetett munkahely az összes közül. 3 műszak havi 70-85 ezerért folyamatos cseszegetéssel, rossz indulatú, külföldi vezetőséggel akik bármikor kirúghatnak azonnali hatállyal, ha valaki nem szimpatikus nekik. Az emberek ott megviseltek és depressziósak, szigorú munkavégzés! Én nem ajánlom a Prettl-t, legalábbis a szekszárdit, mint munkahelyet betanított munkásként (operátor)!
2015. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%

[link]


érdi telephelyi hírdetés. Ezek szerint ez is uo. lecsó?

2015. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Az Érdit se ajánlom, borzalmas az is, gyakorlatilag ugyanazok a szituk mint a szekszárdiban. Mindenki messze kerülje el ezt a céget.
2017. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szép volt, jó volt, szerettem, de köszönöm szépen elégvolt és leléptem. Nem fogok semmi rosszat mondani róla. Ha ottani dolgozó olvassa ezt akkor annyit kívánnék neki, hogy jó munkát és kellemes időtöltést! Remélem valamelyik irodista olvassa ezt. Üdvözlöm a nagyfőnökséget!
2019. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Volt párom annó az érdi Prettlnél kapott munkát. 1. munkahelye volt. Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Valóban mindig rezgett a léc a fejük felett, többször volt leépítés, végül ő is belekerült. Nagyon monoton a muna. Kb 4 évvel ezelőtt 110 e ft körül kapott fizut, de azóta persze változhatott. Sok tanulatlan ember vette körül (az érettségivel ott túliskolázottnak számított) , akik rendszeresen kötekedtek vele és megkeserítették a napjait. Akinek volt ott egy kis esze, az gyorsan tovább állt.

Ugródeszkának teljesen jó, de hosszútávra elég bizonytalan. Ráadásul csak 3 hónapos határozott időkre kapott szerződést, mindig stresszeltünk, h mikor mondják azt, h már nem, köszi.

2019. aug. 6. 09:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem volt jó választás...
2019. aug. 6. 09:08
 7/12 anonim válasza:
100%

Én a Szekszárdiba dolgozom (most éjszakás vagyok).

A gépbeállítók nagyon bunkók főleg akivel éjszakába vagyok.

0:50 kor hívtam mert meg állt a gép, egy óra után is kb 3x 2 óra után is kb 3x 3 óra után kb 2x aztán 5:15 kór ismét.


Egy folytába be szól, persze hogy meg áll, örülök neki, nincs olyan hogy megáll, gyorsabban ki megy a ciklus idő, hol a munkavédelmi cipő.


Nem is kell olyan cipő, mindenki az utcaiban van.


Meg kérdezte mióta vagyok itt hátul a gépnél, mondtam neki 3 hete csinálom ezt a fajtát.


Kis sz.r pinneket kell be dugni a gépbe, már kicsit csúnya az ujjam is mert sokszor erősen kell belenyomni mert nehezen megy bele, pedig kesztyűt használok mikkor elsőnek csináltam kesztyű nélkül vérzett is.


Ma lehet be szolok neki, vegyél vissza a stílusodból b..szeg vagy munka után elbeszélhetünk kint.


Szerintetek szét ve...m a fejét?


Másik kollégámmal is kb ilyen a hölggyel.


Nagyon idegesít idegesen kell menni dolgozni, nekik ez a munkájuk sokkal többet kapnak mint a mi, szerintem nem szeretnek dolgozni csak facebookozni.

Szerszámos csávó mondta volt már olyan gépbeállító hogy rosszul lett az idegei miatt majdnem mentőt hívtak aztán elmehetett haza.


Tuti szólnák a műszakvezetőnek én lennék a hibás, szerintetek?

2019. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ja meg amiket csinálok gépen az egyiknél kicsit lejjebb rakja fröcsi gép, én gondoltam hibás, aztán a gépbeállító mondta majd mindjárt szolok a műszakvezetőnek hogy mit mond rá, aztán annyit mondott műszak vezető ez jó még.


Eddig szeretem ott dolgozni de most már idegesen kell bemenni, azóta mióta engemet is leépítettek most már 1 hónapja visszahívtak minden meg változott, legjobb régi kollégák már nincsenek ott őket is leépítették. Csak nehogy be kattanjak ma.

2019. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cukikutyus ***** válasza:
Sziasztok! Ha még itt van valaki! Az érdi Prettlnél a forrasztó operátori állás milyen? Arról tudtok valamit? Könnyű a meló,milyen a csapat? Gondoltam jelentkeznék oda,mert jól tudok forrasztani,de nem tudom érdemes-e.
2022. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek.Pofára megy minden,kirúgnak próbaidő alatt valami hülye indokkal az esetek legnagyobb részében.
2023. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!