Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az otthon...

Mi a véleményetek az otthon is végezhető internetes és ügynöki munkáról?

Figyelt kérdés
A párom hallott egy ilyen lehetőségről, tisztítószereket lehet vásárolni olcsón ha regisztrál valami oldalra és ha be tud még valakit szervezni akkor azért jutalékot kap. Én nem bízok az ilyen munkákban de ő hajthatatlan. Várom a véleményeket tapasztalatokat

2014. jún. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálja a párod, ha akarja, csak arra vigyázzatok, hogy olyanba ne menjetek bele, amibe bele kell fizetnetek jelentős összeget!
2014. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind átvágások, de ti tudjátok.

Millió ilyen hirdetés van, arra megy ki az egész, hogy fizess be, aztán meg semmi nem lesz az egészből.

Ha ez ennyire könnyen és egyszerűen menne, mindenki ebből élne és senki nem dolgozna szalag mellett napi 12 órában...

2014. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugyanez az én véleményem én sem bízok benne de a páromnak mikor elmondtam a véleményem rögtön a veszekedés. ha fizetnének az ilyen melóért nem járna napszámba annyi ember almát mennyet szedni napi 3000 ért hanem otthonról dolgozna.
2014. jún. 28. 23:28
 4/4 A felhasználó válasza:
Ez egy klasszikus piramisjáték, ne hagyd hogy belemenjen.
2014. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!