Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam el otthon a...

Hogy mondjam el otthon a szüleimnek hogy kirúgtak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Vasárnap mikor mentem haza, közölte vele a boltvezető, lehet hogy kedden jövök utoljára. Azt hittem, hogy nem gondolja komolyan, így örültem neki, aztán ma be kellett h menjek az irodába. Féltem, és tudtam, hogy nem kamu az egész. Mikor aláírtam a papír, hogy megszűnik a munkaviszonyom, akkor kérdeztem, hogy más boltba nem-e lehetne átkérni magam. Na itt közölte, hogy szerinte alkalmatlan lennék hogy más Sparba dolgozzak. Több kolléga mondta, hogy jobban jártam, hisz ennél már csak jobb lehet, amit én is igy érzek. Manapság olyan nehéz tartós munkát találni. Amúgy se volt jó. Baszogatott az összes vezető. Volt pl olyan a napokba, hogy össze kellett hajtogatnom a hálót amit a rollikocsora húznak, elmentem enni és az egyik vezető felállított a asztaltól elkezdett üvöltözni, mert rosszul lett csinálva, majd utána megmutatta, megakartam csinálni, kikapta a kezemből(else kezdtem összehajtani) és megint üvöltött. Mindig ez ment és többször felgyülemlett bennem a feszültség és elsírtam magam, pedig nem vagyok egy érzékeny nő.

2014. júl. 1. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
uhh sajnálom! fel a fejjel! próbáld meg elmondani nekik. biztos megértik, sajnos manapság ez már bárkivel előfordultat, drukkolok,hogy mihamarabb találj új melót! :)
2014. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A szüleid a legkisebb gondod most.


Próbálj meg keményebben dolgozni, akkor talán jobban meg is fognak becsülni a vezetők.

2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy mennyire jött le, de ahogy látom nem sok. 3-4 rolli kocsit pakoltam ki. Szakadt rólam a víz, még onnan is. Hosszú nadrágba dolgoztam, 40 fokba a szárazon, mindezt 70ezerért
2014. júl. 1. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Lejött, hogy szeretsz panaszkodni meg mártírnak beállítani magad. Csak tanácsot adtam, mint dolgozó a dolgozónak.
2014. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen helyzetben érthető a panasz, igenis elvárható, sőt el is kell várni, hogy ember módjára bánjanak a dolgozóval. Fel a fejjel, ennél valóban csak jobb jöhet!
2014. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nem az iskola mellé kellett volna járni baxni
2014. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez van, nem dolgozol többé egy rossz munkahelyen.

A szüleidnek meg szerintem nem sok köze van ehhez.

2014. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentárt.Főleg a jókat:) Nagy nehezen de megértették és apum még felvolt azon háborodva, hogy meg várták a 3 hónap amialatt kaptak utánam pénzt és utána kib..tak. Regisztrált munka nélküli "voltam", de már sikerült elhelyezkednem és 08.01 kezdek
2014. júl. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!