Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5 éve elek Angliában, de...

5 éve elek Angliában, de honvágyam van es szeretnek hazamenni. Milyen lehetosegeim lennének otthon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van tapasztalatom recepciós munkában, általános adminisztrációban, foglalásban, kreatív dolgokban. Angol nyelvtudásom megvan, habár nyelvvizsgát (még) nem tettem. Vajon milyen esélyeim lennének otthon? Szívesen tanítanék angolt magantanarkent (van egy kis tapasztalatom es állítólag jól tanítok...)

2014. júl. 6. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Munkanélküli lennél. Egyik "tudásod" sem hasznosítható itthon.
2014. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
nettó 10 000 lenne a kereseted, egy év se kellene, már mennél vissza...
2014. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem vagy informatikus, programozó, pénzügyes, stb., akkor jobb neked Angliában.
2014. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angolt lehet tanítani, nem egy jackpot, de havi 100-200 között össze lehet belőle rakni. Nyelvtudással Budapesten elég jól lehet keresni, de akkor tényleg jól kell tudni, nem társalgásinak nevezett nyökögő konyhanyelven, hanem folyékonyan, választékosan, hibák és gondolkodás nélkül, szaknyelvi tudással együtt.
2014. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Itt van egy biztos helyem, ami nagyon jo, főleg, hogy ez alatt a kb ot év alatt nagyon sok mindenben kipróbálhattam magam, csináltam marketinges feladatokat is, valamint most HR-es mellett is dolgozom heti három napot. Nem keresek sokat, mivel ez nem államilag támogatott szervezet, hanem adományokból el, de van szállásom, kajám es havi olyan 80.000 Ft-nak megfelelő összeget kapok. Nemzetközi csapatban dolgozom, jók a főnökök, támogatnak meg minden...Alapból nagyon jo,csak az a fránya honvágy..:( angolom az jo, nem nyokogos, nagyon jo az akcentusom is (nem az a tipikus magyaros, általában emberek vagy canadainak vagy dél afrikaiak tippelnek kiejtésem alapján)es nyelvtanom is jo, kellett hivatalos e-maileket írnom, ezzel nincs baj
2014. júl. 7. 00:54
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Tehát közmunkaprogramban veszel részt?

Erre itt is lenne esélyed havi 47 000-ért :), viszont se kaja, se szállás...

2014. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem közmunka program, hanem önkéntes munka egy konferencia központban :) suli utan jöttem ki es itt ragadtam, mert tetszett, de szeretnek jövőre tovább lepni, akármennyire is jo itt. Ez csak nem fair, hogy miért nem élhet otthon az ember a családjával es barátaival...?:(
2014. júl. 7. 20:28
 8/8 anonim válasza:
most komolyan, ha honvágyad van és 80ezret keresel, akkor húzz haza :D én 800ezret keresek, és honvágyam van, de ezért megéri h honvágyam legyen...egy nullával kevesebbért akkor inkább otthon élnék a segélyből és nem csinálnék semmit :D
2015. febr. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!