Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanában Ausztriában el...

Mostanában Ausztriában el lehet helyezkedni úgy is, hogy nincs az állás terén szakmai tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a www.austriajobs.hu oldalon. A baj azonban az, hogy az ott szereplő álláslehetőségek zöme, beleértve pl. a felszolgálót is, olyan, hogy szakmai tapasztalattal rendelkezőt keresnek.

Ezért az a kérdésem, hogy közületek, aki Ausztriában dolgozik (vagy dolgozott) ki hogyan talált munkát? Szakmai tapasztalat nélkül is tudott álláshoz jutni?



2014. júl. 13. 11:30
 1/1 Kim Bo Mao ***** válasza:
Szia, én is hasonlóan kezdtem. Nekem videóvágóként van pár hónapos tapasztalatom, és úgy jöttem ki Bécsbe dolgozni. Mekiben dolgozok. Előtte jelentkeztem szobalánynak is, de mindenhonnan azt írták vissza, hogy olyat keresnek akinek tapasztalata van a szakma terén. Az mindenképp jó érzés volt álláskeresés terén, hogy kb. mindenhonnan visszaírtak, szinte rögtön aznap.
2014. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!