Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a minimum napi bér...

Mi az a minimum napi bér amennyiért dolgoznál 12 órát bolti eladóként, pultosként?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
A minimálbér bruttó 584 forint per óra, egy bolti eladónál ez a normális.
2014. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

A kérdés mondjuk nem ez volt...


Én simán dolgoztam a mindenkori minimálbérért pénztáros munkakörben, az igazából sosem érdekelt, hogy napi hány órában, ettől nem függ, mennyi a bérigényem.


Egy idő után úgy döntöttem, hogy ez az összeg nekem kevés, így ott is hagytam, szerintem 7-800 forint lenne az óránként, amiért újra csinálnék ilyet.

2014. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nettó 416 Ft os órabért kínáltak.

Majdnem elsírtam magam ,ahogy meghallottam.

És még nem biztos, hogy engem választottak a munkára.


:O

2014. júl. 13. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ennyi a bér, többre ne nagyon számíts. Az eladói munka nem épp nehéz, képzettséget nem igényel, így az emberek cserélhetőbbek, mint más, magas képesítést igénylő helyeken. Ez a mai magyar valóság, sajnos.
2014. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 460 Forint órabérért dolgozom. Még anno kínai étteremben 300 órabérért feketén is melóztam egy ideig, de az kegyetlen volt, mindent nekem kellett csinálni, egy pillanatra nem állhattam meg nekidőlni a falnak, viszont akkor semmi más lehetőségem nem volt.
2014. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2%
Most öszintén mi kell az eladói munkához mai világban? Max egy 3 hónapos tanfolyam,bár sok helyen ennyit sem kérnek, persze hogy nem fizetik túl.
2014. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!