Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres mostanság egy...

Mennyit keres mostanság egy óvónő, illetve óvódai dajka?

Figyelt kérdés

Van valakinek infoja, esetleg tapasztalata??

Ugyanez érdekelne a bölcsödei gondozók fizujával kapcsolatban...

Köszi a válaszokat! :)


2014. júl. 30. 14:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
"Nem a diploma szerint kell egy embert megítélni,mert sok hülyének is van," Igen, látjuk, valahogy te is diplomához jutottál... :D Cseszegesd csak az óvónőket, persze én is fikázhatnám az "egyetemi oktatókat", akik az esetek nagy részében felolvassák a PPT-jüket, de azért baromi nagy az arcuk, hogy ők "egyetemi előadók", néhányan egyenesen istennek képzelik magukat. :D (És nem, nem vagyok óvónő...) Az alapján, amit leírtál, pont az derül ki, hogy szerinted semmi köze az adott szakmának, végzettségnek ahhoz, milyen ember vagy. Közben meg írkálsz itt arról, hogy milyen tapló pedagógusokkal találkoztál (persze, én is, ki nem?), általánosítasz, leminősíted az óvónőket. Taplók mindenhol vannak, pedagógusok, autószerelők, orvosok, egyetemi tanárok(...), eladók, ápolók, postások, stb. között, mindenhol. Ugyanis az EMBER a bunkó, nem az adott SZAKMA...
2019. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gusthy válasza:

#10

"egyetemi tanár vagyok"-na ebből a hozzászólásból ez látszik a legkevésbé.

2019. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!