Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha háztartásbeli lennél,...

Ha háztartásbeli lennél, dolgoznál ingyen?

Figyelt kérdés

Eddig háztartásbeli voltam. Nem élünk túl jól, ezért nincsenek háztartási gépeink (mosógép,mosogatógép), mindent kézzel csinálok. Kaptam munkát, egy cégnél dolgozom fordítóként 3-4 nyelven. Mivel nemrég indult, és csak asszisztens vagyok (a párom szerzett be), így az elsö két hónapot ingyen dolgozom, utána kapok fizetést. Imádom a munkám, csak ígyis az enyém maradt a háztartás, meg mellette még 3 nyelvet tanulok (azon kívül, amiken dolgozok).


Így is háztartásbelinek számítok?

Dolgozok, csak épp nem fizetnek még


2014. szept. 8. 16:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A párom eredetileg asszisztensnek hozott ide, hogy ne egyen a fene otthon bezárva. Aztán mondta a fönöknö, hogy ha beindul a dolog, felvesznek, a nyelvtudásom jól jön.
2014. szept. 8. 16:43
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem élünk túl jól, ezért nincsenek háztartási gépeink

VS

Nemrég költöztünk külföldre, ezért nincs még semmink



kicsit belezavarodtál! :D

2014. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mindkettö igaz.


Nemrég jöttünk ki, és nem megy még jôl

2014. szept. 8. 16:50
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Tiszta kamu az egész. 3-4 nyelven beszélsz, de nincs annyitok, hogy háztartási gépeket vegyetek, először nem éltek jól, aztán meg most mentetek külföldre...stb....
2014. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
5 nyelven beszélek, most jöttünk külföldre pár hónapja, és még nincs annyink, hogy jól éljünk.
2014. szept. 8. 17:13
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
5 nyelven beszélsz és nem volt annyi eszed, hogy ne menj ki a semmire?
2014. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

" az elsö két hónapot ingyen dolgozom, utána kapok fizetést." Ez le van írva papíron, hogy X ideig dolgozol, ebből 2 hónapot ingyen? Nekem ez nagyon gyanús.


Mellesleg ha ennyi nyelvet beszélsz, taníts otthon. A vaterán fillérekért vehetsz használt gépeket, nem kéne kézzel mosnod a 21. században.

2014. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

5 nyelv és most még 3at tanulsz?

8 nyelvvel itthon nem találtál semmi tolmács munkát? szívem, ekkora kamu, hogy dől a a fal!

2014. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj kedves kérdező, de nem vagy teljesen "normális".

4 nyelven beszélsz, + 3-at tanulsz, és ingyen akarsz dolgozni? nem igaz, hogy nem találsz másik munkát!


Nem éltek jól és háztartásbeli vagy? Nem értem én ezt. És azt sem, ga dolgozol, akkor miért Rád maradna a háztartás.

Micsoda férjed van neked?

2014. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha ennyire szarul élnénk, hogy még mosógépre sem telik, akkor iparkodnék dolgozni - méghozzá pénzért - hogy javuljon a helyzet.


Ezt az első 2 hónapot nem fizetik, a többit igen a kutya sem veszi be. Ezt úgy hívják, hogy feketemunka.


Azzal meg tudod kit hülyítsél, hogy 4 nyelvtudással nem kapsz rendes munkát! Én 2-t beszélek felsőfokon, 3-at középfokon, és loholnak az ember után a munkáltatók bizonyos ágazatokban. Ráadásul nem gyengén meg is fizetnek, ha tényleg tudsz az adott nyelven, lehetőleg szaknyelven is! Szóval ez úgy kamu, ahogy van.

2014. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!