Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha háztartásbeli lennél,...

Ha háztartásbeli lennél, dolgoznál ingyen?

Figyelt kérdés

Eddig háztartásbeli voltam. Nem élünk túl jól, ezért nincsenek háztartási gépeink (mosógép,mosogatógép), mindent kézzel csinálok. Kaptam munkát, egy cégnél dolgozom fordítóként 3-4 nyelven. Mivel nemrég indult, és csak asszisztens vagyok (a párom szerzett be), így az elsö két hónapot ingyen dolgozom, utána kapok fizetést. Imádom a munkám, csak ígyis az enyém maradt a háztartás, meg mellette még 3 nyelvet tanulok (azon kívül, amiken dolgozok).


Így is háztartásbelinek számítok?

Dolgozok, csak épp nem fizetnek még


2014. szept. 8. 16:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
de akkor miért nem mosodába jársz? hogy lehet kézzel mosni, az rettenetes időpocsékolás.
2014. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
25%

kérdező! Gondolom mivel 3-4 nyelven beszélsz és még 3 nyelven tanulsz vagy olyan intelligens,hogy felfogod egy ilyen helyre meg más helyekre is önkéntesként szoktak bekerülni. Mivel nem sok a válogatási lehetőség, ide is bedugott a pasid, ha kiválóan végzed a munkádat, ha megüresedik egy hely akkor te leszel az akit felvesznek. Esetedben 2 hónap meló után fizetnek is. Miről maradnál le? Talán a súrolásról?

Szerintem HTB-ként nagyon elszoktál már a munkába járástól, emiatt sem érted ami körülötted most folyik.

Egy ismerősöm 1 évig dolgozott önkéntesként míg megüresedett egy álláshely, pedig gyereke is van!

2014. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!