Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az oldalt,...

Valaki ismeri ezt az oldalt, innen kerestek meg, érdemes e ebbe a tőzsdés dologba befektetni?

Figyelt kérdés

[link]


Külföldi számról hívtak,mondták hogy ez egy nagyon jó lehetőség nem kell sokat gép előtt ülni hanem lesz egy tanácsadóm aki figyeli a tőzsdét és napi 10 perc munkával 20-25% nyereséget érhetek el minimum de ugye a cégüknek is fontos a sikeresség,és a százalék.Na és mondta hogy tudja hogy magyarországon is van ilyen cég és ott fizetős hozzá az oktatás,ők ezt ingyen biztosítják,meg egy nagy angol bankal vannak kapcsolatban ahol se kezelési költség semmi ilyen nincs.Valaki próbálta már esetleg?



2014. szept. 10. 10:50
1 2 3 4
 1/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az ilyen "ló***sztsekellcsinálnidekőgazdagleszel" dolgok sose jelentenek jót. Pénzt keresni munkával lehet (jó, meg lopással, de akkor is csinálsz valamit).
2014. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azt mondták ha később már értek a dologhoz csinálhatom magam is és nem kell közvetítő,na de kérdés az ha közvetítő nélkül csinálom nekik hogy megy át a haszon,vagy úgy hogy rajtuk keresztül csinálom biztos,na de akkor meg ha magam csinálom nekik miért kéne hasznot fizetnem.
2014. szept. 10. 11:05
 3/36 anonim ***** válasza:
Nekem egy tanácsadó azt mondta, ha nem vagyok milliárdos, akkor csak annyi pénzt fektessek be tőzsdén, amennyit nem sajnálnék kidobni.
2014. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták 30EFt vel bele se kezdjek pl,de van egy tanuló csomagjuk ami 1000 dollár,csak nem tudtam pontosan ki venni hogy ezt a pénzt ők adják,vagy én fizetem be és garancia van rá hogy ha gubanc van vissza is adják.Mert ugye 1000 dolcsi az min 450EFt ami nem kis pénz.
2014. szept. 10. 11:12
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

1: mi a rákért adnának neked 1000 dollárt?

2: én tudok neked _olcsón_, 450ezer helyett 380ezerért szerezni 1000 dollárt! Áll az alku?

2014. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Na és ugyan hogyan tudnál :)
2014. szept. 10. 11:58
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a Dollár mai árfolyama 249ft :DDD

Ennyi ésszel azt csodálom,hogy nem mondtál egyből igent.

2014. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
*250(249,71)
2014. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem az emberekben hogy egyből burkoltan le hülyézik a másikat,pedig nem is mondtam semmi olyat amiért hülye lehetnék csak kérdeztem.tudod nem követem sem a tőzsdei változásokat sem a pénz piacot,és ezért nem tudom hogy ép mennyibe kerül a dollár.


Én csak kérdeztem hogy hogyan

"Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad."


erről ennyit.

2014. szept. 10. 13:04
 10/36 anonim ***** válasza:

Meg fognak kopasztani annak rendje és módja szerint. A hozzászólásaid alapján alig értesz a pénzügyekhez, ideális falat vagy a cápáknak. Semmiképp ne menj bele, ha fontos a pénzed.



A 10 perc alatt 20% hozan sima tündérmese.

2014. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!