Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkahelyet akar váltani,...

Aki munkahelyet akar váltani, az hogy jár el állásinterjúkra, ha azok rendszerint akkor vannak, mikor dolgozik?

Figyelt kérdés
Egy ilyen ördögi körből hogyan lehet kiszabadulni?

2014. szept. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van. Nekem volt olyan, hogy senkit se avathattam be. Ilyenkor úgy próbáltam megbeszélni az interjúkat, hogy reggel minél korábban. És a m.helyen szóltam, hogy később jönnék mert dolgom van, de délután ledolgozom. (ha kérdezték milyen dolgom, azt mondtam, hivatali ügyintézés, amit sajnos csak munkaidőben lehet).


A legutolsó helyemen a közvetlen felettesemmel nagyon jóban voltam, ő is utált ott dolgozni és ő is keresett állást, így tudtunk egymásnak "falazni". :)

2014. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, reggel vagy munka után kell interjúzni. Az új helyen megértik, hogy nehezen szabadulsz, elvégre dogozol. Én késő délutánra beszéltem meg interjút az utolsó alkalommal, és simán észrevétlenül el tudtam rá menni, mert munkaidő után volt.

Esetleg tudsz rá szabit kivenni, vagy egynapos betegséget aláíratni a dokival, bár ezt nem lehet gyakran elsütni, mert feltűnő lesz.

2014. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt a kérdést tettem fel pár napja: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Nem sok válasz érkezett rá, pedig engem is érdekelne, hogy ki hogy oldja meg. Meg itt a gyakorin annyira hangoztatják, hogy vállalj el bármilyen állást, úgyis tudsz közben másikat keresni... persze azt már senki se írja le, hogy hogyan lehet megoldani az interjúkra járkálást.

2014. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok most. Felvettek egy helyre (úgy voltam vele mindegy hova, mert 2 évig nem volt állásom), de nyilván nem szeretnék itt ragadni. Viszont a munkaidő 9-18 óráig tart, nem tudok előbb lelépni, mert még próbaidős vagyok, viszont nem szeretnék bentragadni egy ilyen állásban. De interjúra sem tudok elszabadulni. :-(
2014. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, próbaidő 3 hónap, annyit bírj ki a seggeden... pláne 2 év munkanélküliség után.


Szóval a megoldás a csúsztatás, vagy szabadság.

2014. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!