Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nettó fizetést kérhet...

Milyen nettó fizetést kérhet egy diplomás informatikus Pesten?

Figyelt kérdés

- gazdaságinformatikus (BSc) diplomával,

- webfejlesztőként,

- 4-5 év munkahelyi tapasztalattal, ebből 3 év vállalkozóként saját cégben,

- angol nyelvvizsga nélkül, de dokumentáció olvasás, és olyan közép és alapszint közti nyelvtudással,

- német középfokú nyelvvizsgával


valamilyen tól-ig összegre lennék kíváncsi nettóban.

Mi lehet a minimum, és mi a maximum, amit még szemrebbenés nélkül el lehet kérni?



2014. szept. 30. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
120-tól...a maximum meg csillagos ég de magyarba max 180 fogsz kapni.
2014. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha alkalmazz valaki :D
2014. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék a bruttónál, ilyen szinten ha nettót mondasz kiküldenek az interjúról. 350 Ezer körül ha releváns tapasztalatod van (tehát, a saját vállalkozásodban ezt csináltad ez nem derül ki a leírásból) minden cég meg fog fizetni, aztán ha találsz valami komolyabb helyet ez még mehet felfele. 400-500 ezret el lehet idővel kérni, ha sikerül valami jó helyre bekerülni.
2014. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"ilyen szinten ha nettót mondasz kiküldenek az interjúról"


Komoly, elismert szakember nettót mond, és nem érdekli, hogy a cég azt hogy papírozza le.

2014. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem minden interjúmon nettóban kérdezték a bérigényt
2014. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

300.000 - 400.000 Ft között gondoltam nettóban.


A magasabb bérrel kezdeném, de 300 alá nem mennék, alatta nem vállalnám el a munkát.


Igen, a munkahelyi tapasztalat alatt kizárólagosan a szakmámmal kapcsolatos témát értem, vállalkozóként is kódoltam, nem volt külön alkalmazottam, nem csak irányítottam, hanem mindent én csináltam.


Ha összeszámolom akkor gyakorlatilag közel 10 éve dolgozom ezen a területen. Az egyetemet is beleszámolva, mert én akkor is dolgoztam.

Kb. 4 év főiskola, ebből 3 évet dolgoztam, egyetemi és nemzetközi egyetemek közti munkában, aztán egy évet egy webes cégnél, majd 3-3,5 évet a saját webes cégemben. Így összesen olyan 7 év ami szakmai gyakorlatnak/tapasztalatnak mondható.


Az engem sem érdekel, hogy a cég mit és hogyan old meg az állam felé. Nekem hivatalos munkahely kell, bejelentett 8 órás, és fizessenek utánam minden járulékot úgy ahogy kell. Nyilván ennek utána is szoktam nézni idővel, és nem hagyom hülyére venni magam.

2014. szept. 30. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:

Még annyit, mielőtt megkérdezik, hogy miért akarok ennyit, meg miért nem érném be kevesebb bérrel.


300e. nettóból lemegy minimum 100e. - 150e. az albérletre, és lehet még picit több is, sok mindentől függ.

Mondjuk lemegy 150e.


Akkor marad ugye a fele 150e.

Enni kell, ha naponta elmegy a kajára durván 2-3e. Ft akkor az havonta mondjuk 3000*30 = 90e Ft, legyen 100e Ft.

Vagyis marad 50e Ft minden másra.

Utazást kifizeti a cég mondjuk. Ad mondjuk ruhapénzt stb. Akkor is a maradék 50.000 Ft az ami minden másra marad havonta a létfenntartáson kívül. (és még lehet ki is hagytam valamiket).

Szóval ha nem akarok nélkülözni meg csak tengődni, akkor egy ekkora nagyságrendű fizu kelleni fog minimum.

2014. szept. 30. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
150 ezret mi a jó istennek vernél el egyedül egy albérletre, ha az a fizetésed fele? Ez tipikusan a panelok előtt parkoló mercik esete: felesleges túlvállalás aránytalan luxusra.
2014. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találtál melót? Ilyen tapasztalattal és végzettséggel szerencsés vagy! 250 nettó alatt ne vállalj el semmit.
2015. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Talaltam melot Becsben, december ota kinn vagyok, es elegedett.
2015. febr. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!