Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az OLX nagyrészt olyan állásaj...

Az OLX nagyrészt olyan állásajánlatokkal van tele amiket senki nem akar elfogadni?

Figyelt kérdés
Ügynöki munka a hirdetések 2/3-a. Biztisítók, pénzügyi közvetítők, ingatlanközvetítők, lakástakarék, Zepter. Van olyan vállalat, aminek ha kiírnám a nevét törölnék a kérdésem!

2014. okt. 25. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
igen, és rengeteg kamu állás is van amivel embereket tesznek tönkre, tehát jobb elkerülni.
2014. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A cég nevét nem lehet kiírni az apróhirdetésben.

Nézd meg az álláshirdetéseket, a cégek nevei nem szerepelnek. Ha igen, akkor azok már fizetett hirdetések és nagyobb cégekről van szó. Viszont ebben az esetben nem sima szöveges hirdetésről van szó.

Amikor munkát kerestem, akkor az újságokban nem szerepelt a cégek neve. Legfeljebb az email címből lehet tudni, hogyha az céges.

2014. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően alacsony pozíciókat hirdetnek, főleg kis vállalatok, amikért nem éri meg nekik befizetni a nagyobb portálokra. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyien jelentkeznek, mennyi idő alatt sikerül/nem sikerül betölteni az állást. Egy kisvárosi pizzéria miért hirdetne pl. a Profession-ön, mikor az OLX-en is jelentkeznek rá harmincan?
2014. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen az OLX sajnos tele van ügynöki munkákkal. Az én radarom már kiszűri alapból az ilyeneket. Nem jelentkezem olyan hirdetésekre aminek a szövegében ez áll: "versenyképes jövedelem, ügyfelekkel való kapcsolattartás, kellemes irodai környezet" stb" Ettől függetlenül a többi még elfogadható hirdetés is lehet átverés, adathalászat. A trükk, az önéletrajzodban, a születései évet add meg csak. A lakcím helyett, lakhelyet írj és csak várost add meg. Mert ha ezeket az adatokat megszerzik, tele leszel reklámokkal. Olyan e-mail címet adj meg, amit nem bánsz ha teledobálnak reklámokkal és stb. Álláskeresésre a facebook nagyon jó és az afsz.hu, bár ez utóbbiba is beférkőztek az ügynöki munkák is, de kiszűrhetők.
2014. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Álláskeresésre facebook? Két helyi álláskereső csoportba vagyok benne és vicc mindkettő.
2014. okt. 26. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Programozó, vagyonőr, csőszerelő, bébiszitter, autószerelő, manikür-pedikürös,szakács, banki elemző,sofőr, angoltanár...

ezek mind valós állások, meg még találtam jónéhányat.

2014. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a banki elemző az 99,999% hogy ügynöki munka!
2014. okt. 27. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha, ügynököt keresnek közgáz diplomával, kockázatkezelés, erős monetáris statisztika ismeretkkel.
2014. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen 6os hidd el, hogy így van. Én is voltam olyan állásinterjún, ahol kizárólag diplomásokat kerestek ügynöki munkára. Persze ez a hirdetésbe nem volt benne.
2014. okt. 27. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy részét írom az elemző munkakörnek:

ICAAP modellező/kockázatelemző

munkakör.

Főbb feladatok, munkák:

az egyes pillér tőkemegfelelőségének biztosítása,

az RWA kalkulációs módszertan karbantartása, továbbfejlesztése,

a jogszabályi változások (Bázel 3) követése,

számítási kontrollkörnyezet kiépítésében való részvétel,

közreműködés a kettes pillér alatti tőkekövetelmény számításban,

kettes pillér-stressz módszertan kidolgozásában való részvétel,

a tőkehelyzetre ható folyamatok bemutatása,

rendszeres és ad-hoc elemzések riportok készítése.

2014. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!