Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bérigény...

Mennyi lehet a reális bérigény az alábbi pozíciónál?

Figyelt kérdés

sziasztok, holnap megyek állásinterjúra egy budapesti székhelyű, de amerikai tulajdonú céghez, menedzser asszisztens pozícióra. Elvárás a diploma, a két idegen nyelvtudás minimum középfokon, a kiváló szervezőkészség és a magas szintű excel ismeret. Egy év tapasztalatot várnak el, ezzel rendelkezem is. A feladatok közé tartozik többek között a kapcsolattartás a külföldi és belföldi beszállítókkal és vevőkkel,a tárgyalások előkészítése, azokon való részvétel, jegyzet és jegyzőkönykészítés, napirend készítés, határidők figyelése,folyamatban lévő projektek nyomon követése és a vezetői döntések támogatása.

Nettó összegben, szerintetek mi a reális?



2014. nov. 13. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nettó 250 mehet.
2014. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is 250 körül gondoltam, bár féltem, hátha sokat mondok.Ugyanakkor a másik végletbe se szeretnék esni, hogy kevesebbet mondok, mint amennyit megadnának. Elég rossz ez így, hogy mennyi a fizetési igénye, pontosan de legalább nagyjából tudják mindenhol, mennyi fizetést fognak adni. Sokkal korrektebb lenne előre közölni :/ Még várok véleményeket :)
2014. nov. 13. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

1.Budapest.

2.Diplomás vagy.

3.Két nyelvtudást várnak el tőled.

4.Gyakorlati időd is van.

5.Emellé jön, h szervezned kell és infó ismeretekkel is kell rendelkezned.

Fizessék meg, ennyi!

2014. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

A bér mindig bruttó, nettót sosem nyögünk be.


Nálunk a felsővezetői asszisztensek bére 300-400 bruttó között van. Kritériumok hasonlóak.

2014. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!