Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Be lehet dolgozni magunkat...

Be lehet dolgozni magunkat valahova diákmunkával?

Figyelt kérdés

Nagyon közel vagyok a diplomázáshoz.

Büfészakra járok ráadásul nem is érdekel a terület.

A tervem az, hogy 2-3 évet dolgozzak, közben eldöntsem, mit szeretnék elvégezni levelezőn (szinte kizárólag OKJ-ra gondolnék!)



Utolsó féléveim alatt diákmunkáznék. Irodai kisegítő munka, nem embertelen gyári munka, csomagolás, címkézés, boltban árufeltöltő ilyenek nagyon jól jönnének.

Akár lehet ezt szakmai tapasztalatnak nevezni?


2014. nov. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy ezeket annyira annak vennék... A legtöbb munkáltatót inkább az érdekli, hogy az adott munkakörben van-e már tapasztalatod. Annyi pozitívuma van, hogy dolgoztál már életedben valahol.
2014. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csomó olyan diákmunka van, ami után átvesznek főállású dolgozónak. Egyre több fizetett gyakornoki programmal is találkozom a neten, és a gyakorlat az mindig jól jön, sok munkahelynél elvárás. Én a jobozzon szoktam nézelődni, mert ott minden gyakornoki programért fizetnek és mindig aktuálisak a diákmunkák.
2014. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Irodai kisegítő diákmunka gondolom belépő vagy legalábbis előrébb hoz egy hasonló munkakörhöz majd "felnőttként". ;)



Gyakornoki program? De kvázi szakma nélkül?

Nekem olyasmi érzés ez az egyetem, mint egy második gimnázium, meg mondom, nem is igazán hoz lázba, az egészben csalódtam.

Tehát "végzettség nélkül" keresgélnék.

2014. nov. 14. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Hova jársz suliba,mit tanulsz?

Nyelv+szoftverek ismerete,programnyelvek,gyakorlat sokat nyom a latba.

2014. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Angol: társalgásszint talán már most megvan.


Szoftverek: MS Office :D

2014. nov. 15. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon gyenge.Tanulj oroszt,németet min. közép.Angol legyen tárgyalási szint...aktív legyen mind!!

Office az alap.Ms project,Sap sok modulismerettel,gyakorlattal,c,java,python alapok,gyakorlattal még jobb...

Nem írtad mit tanulsz,mi érdekel...

2014. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Több mérnök ismerősöm helyezkedett el szoftverfejlesztőként meg egy fizikus is.

Szerintem nekik azért könnyebb, mert tanulják a programozást plusz a kellő logikájuk is megvan - ha nincs, meglesz egyetem végére.

2014. nov. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!