Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek tanuljak? Hol helyezkedj...

Minek tanuljak? Hol helyezkedjek el?

Figyelt kérdés
Gazdaságon tanulok most és még van 1 évem az érettségiig de leginkább a jövőm foglalkoztat pár éve (ezért vagyok gazdasági középsuliba). Többmilliós fizetés a cél de nem tudom hogy kéne elkezdeni. Tudnátok tanácsot adni? Minél hamarabb szeretném elkezdeni a karriert. Cégvezető is érdekel de azelött mèg hosszú út áll és valamiből kéne kezdő tőkét is csinálni, de a gazdaságival sincs semmi bajom azért vagyok itt. Lègyszi adjatok tanácsokat. Köszi előre is.
2014. dec. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akibe annyi ambíció van, hogy többmilliós fizetése legyen a jövőbe, meg cégvezetőség, az ilyen korban már nem a gyakori kérdéseken kérdezget...
2014. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tervem van pàr...pl.: szoftverfejlesztő cég, könyvelői cég (van pár ismerősöm aki könyvelő, vagy könyvelő lesz), vagy kivinni apu cégét külföldre (most kisvállalkozás még de nyilván kint nagyobbat szeretnék idővel vele valahol melegebb orszàgba. Hűtéstechnika stb.). Illetve a tőzsde, brókerség sem áll tőlem messze. Szimpla kérdés volt hogy tudnátok-e segíteni ötletekkel vagy tapasztalatokkal, meglátásokkal.
2014. dec. 12. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez évek kellenek mire beindul egy cég! Szerintem ne legyél ennyire nagyravágyó, főleg amik manapság folynak az országban. Az ember örül, ha egyáltaln állása van! És különben is midnenki a legaljáról kezdte. És arra sincsen garancia, hogy a te céged egyáltalán működne.
2014. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!