Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, h kis híján 3...

Miért van az, h kis híján 3 éve nem találok munkát? Pedig szeretnék dolgozni! Másoknak hogy megy?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges válaszok:

Mert pályakezdő vagy,mert nem beszélsz angolul,mert nem vagy elég iskolázott,mert olyan helyen laksz ahol nincs munka,mert elmulál 40 és már "öregnek tartanak,mert kisgyerekes vagy,mert szülőképes korban lévő nő vagy és félnek,hogy majd elmész szülni,mert áploásra szoruló családtagod van...És lehetne folytani a sort a végtelenségig...:(

2014. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Azért írhatnál részletesebben is magadról...


Nekem durván másfél hónap alatt sikerült melót találni.


Először is írj egy rendes önéletrajzot. Ne legyen benne helyesírási hiba, legyen választékos, érthető, átlátható, valóságnak megfelelő. A fénykép is legyen normális, szerintem az igazolványkép a legmegfelelőbb.

Én naponta átlagosan 6-7 helyre küldtem el. Persze olyan hirdetésre ami végzettségemnek megfelelő, meg az álláshirdető elvárásai is meg vannak.

Naponta többször nézegettem a hirdetéseket, több oldalon.


Ismerősöket körbe kérdeztem.


Továbbá írtam emailt, vagy személyesen vittem be az önéletrajzomat olyan helyekre, amik nekem tetszettek, annak ellenére, hogy nem volt ott üres hely és felvétel sem. De gondoltam hátha összejön. Illetve ha lesz üres hely, akkor a belső adatbázisból keresnek valakit. Ezt így egyébként 8 helyen tettem meg, és nagy része visszajelezte, hogy sajnálják, de nincs üres hely.


Egyszer csak jött a telefon, hogy van náluk önéletrajzom, másnap mehetek interjúra. És 5 emberből ki is választottak.


Végül is, nekem ez jött be, igazából egy olyan helyre kerültem, ami nekem álmom volt. Nem olyan jó a fizu, mert közig. állás, és kezdő vagyok, de legalább élvezem a munkám.



Neked nagyon sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakban.


Remélem segítettem valamiben, kérdezz nyugodtan ha esetleg...

2014. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem találsz munkát, kis herceg?!
2014. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én "csak" 2 éve keresek, de 45 éves nőt sehova sem szívesen vesznek,plusz azt mondják rám túlképzett diplomás vagyok.
2014. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vadkorte81 válasza:
100%
..mert rossz orszagban keresed...
2014. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!