Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A teljesítmény alapú fizetésné...

A teljesítmény alapú fizetésnél van egy alap amire jönnek a jutalékok? Mert Telekom állásra jelentkeztem és ott annyi volt meghirdetve hogy teljesítmény alapú magas jövedelem.

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Hát nem tudom, hogy még számít-e, hogy voltál-e már interjún, de azért leírom. Attól függ milyen állásra jelentkezel. Ha call centerbe akkor függ attól is, hogy telesales (tehát te hívogatod az ügyfeleket) vagy normál ügyfélszolgálat (ahol téged hivogatnak). Ha call center, akkor van egy alap fizu, ami annyira nem rossz, és ehhez jön egy jutalék az értékesítések után (illetve brutálisan jó a juttatás. Komolyan!).

Ha személyes ügyfélszolgálat, akkor függ attól is, hogy rendes Telekom üzlet, vagy T-Partner. Ha partner, akkor is van alap, de nagyon kevés, és arra jön a jutalék, ott nem olyan a juttatás sem, mert nem a Telekomhoz tartozik. Ha rendes Telekom üzlet, akkor nagyobb az értékesítési kvóta, de van alap + jutalék. Remélem tudtam segíteni! :)

2015. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!