Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kezdő villanyszere...

Szerintetek kezdő villanyszerelőként mennyi esélyem van elhelyezkedni a szakmában Debrecenben?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok ilyen jellegű hirdetés van.Miért van az hogy hónapokon keresztül nem telik be az állás?Ha 2-3 év gyakorlatot elvárnak,de nem találnak ilyet akkor sem kell nekik egy kezdő?Miért van annyi hirdetés ha van álláskereső is?

2015. febr. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Sokszor a cégek elfelejtik levenni a már betöltött állások hirdetéseit...

Száz százalék, hogy találsz munkát, de kell hozzá egy kis kitartás...

2015. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

OKJ-val qrva kevés, nem épületvillamosságot tanítanak, hanem elektrotechnikát, amire semmi szükséged!

Olyan alapvető dolgokat nem tanítanak, hogy mi a különbség az MCu és az MBCu között.

2015. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 20:26!


Köszi,teljesen igazad van a cégeket illetően.

2015. febr. 2. 22:47
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 20:31!


Nem csak okj-s tudásom van. Egyébként a leírtakhoz értek és mindegyiket tanultam.

2015. febr. 2. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Hello, az EON oldalát érdemes figyelni ha érdekel az erősáram. Nekem a férjem ott dolgozik. Nem üresednek meg nagyon gyakran helyek, csak amikor valaki mondjuk nyugdíjba megy, de aki egyszer bekerül, annak utána elég jó helye lesz szerintem.
2017. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az építőipar Debrecenben korlátlanul vesz fel villanyszerelőket (is). De épül a Krupp, oda is lehet jelentkezni.

Debrecenben most könnyű jó szakmával jó állást találni!

2017. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most sikerült bejutni az EON-hoz.Akit érdekel írjon!
2019. febr. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!