Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azonnali hatályú felmondás...

Azonnali hatályú felmondás mik most a törvény előírások Próbaidő esetén?

Figyelt kérdés

november óta dolgozok a Tesco-ba és szeretnék kilépni.

Nem tudom konkrétan mik a törvényi előírások ilyenkor február 13 ig vagyok próbaidős.

szeretnék egy kis segítséget kérni hogy működik ez a dolog.

Próbaidőn belül ugytudom nem kell megindokolni a felmondás okát vagy ezt már eltörölték?

a másik kérdésem az lenne hogy az azonnali hatályú felmondást mivel írjam meg lehet saját írásommal kell vagy ök adnak valamit amit ki kell töltenem vagy ez sem kérik már?



#Tesco #munka #felmondás #próbaidő #azonnali hatállyal #Munkaügy Törvény #MT rendeletek
2015. febr. 4. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a személyzetisekhez, ők megoldják. Próbaidőnél felmondhatsz indoklás nélkül is.
2015. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt tudom h munkaügyön kell intézni de a levél írás h mit írjak stb ennyi elég lenne? :


Alulírott X. Y. (személyes adatok) a 2014. 11 13án kelt munkaszerződésemet a mai nappal (vagy egy meghatározott dátummal) felmondom.

Kérem ezzel kapcsolatos szíves intézkedésük megtételét.


Vagy kellene ide valami kézzel írjam le vagy elég ha megszerkesztem és kinyomtatom majd aláírom? vagy ők majd adnak papírt? ez az ami idegesít konkrétan

2015. febr. 4. 09:34
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha ők adnak papírt és rajta van az h indokoljam meg kötelező írnom valamit oda?
2015. febr. 4. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég annyi amennyit írtál.

Lehet kézzel is.

Mindnképp2 példányt írj (akár indigóval) és a másolatot írasd alá velük, hogy átvették.

Próbaidő alatt nem kell indokolni.

2015. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!