Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkák vannak amik...

Milyen diákmunkák vannak amik nem olyan megterhelők, és pénzt is lehet velük keresni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 23:16
 1/10 anonim válasza:
Hany eves vagy? fiu vagy lany?
2015. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Na,szoval,elso vagyok!:)

Eloszor is dontsd el, hogy dolgozni szeretnel, vagy csak lazsalni !?

Ha jo penzt akarsz keresni, akkor ahhoz bizony dolgoznod is kell a szo szoros ertelmeben.

Ha elmultal mar 16 eves es nappali tagozatos tanulo vagy, akkor tanacsolni tudok Iskolaszovetkezetet (lakhelyedhez kozelire keress ra) , amin keresztul tudsz dolgozni pl. a Tescoban!

Ott nagyon hamar ossze tudsz gyujteni siman 50E-t is, 11 nap alatt akar, ha ugyes vagy es kitarto.

2015. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normálisan szeretnék dolgozni, nem hülyéskedni... 13/L vagyok sajnos:( de szükségem lenne pénzre... anyukamnak nincsen sok es nem szeretném hogy miattam n élkülözzön.:( + neken sincs sok ruhamstb..
2015. febr. 11. 10:52
 4/10 anonim válasza:

Elhiszem, hogy keves van, de sajnos 16 eves korodig egyik munkaltato sem alkalmazhat. (Nyari munka idenyben is 15 ev az also korhatar).


Keressetek fel olyan szervezeteket -kèrelem formájàban-, amelyek azzal foglalkoznak, hogy a hatranyos helyzetueken segitsenek. Penzt nem, de ruhat, tisztasagi szereket tudnak adni.

(Voros kereszt, Karitász, Babtista segelyszervezet).

Privatban segithetek ha gondolod.

2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek ilyenekert kuncsorogni, hiszen masoknak nagyobb szukseguk van ra. Semmilyen lehetoseg sincs amivel valamennyi penzt tudok szerezni? :/
2015. febr. 11. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2015. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csongrád megye.:)
2015. febr. 12. 10:00
 8/10 anonim válasza:

Ez nem kuncsorgas dragam!

Es nem is szegyen..! Penzt szeretnel, oke, de ahhoz hogy jobb sorsra forduljon az eletetek Te ehhez keves vagy. Ne haragudj,hogy ilyen nyersen fogalmazok. Ez az igazsag! Folytonos munkavallalas, ami jol fizet: szamodra me'g eselytelen.

Esetleg besegithetsz idosebbeknel (nem igazan merem ajanlani) hazi segitsegnyujtasban, talan megfizetik, bar erre is vannak kepzett szemelyek...

proba szerencse!

2015. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hivatalosan nem vállalhatsz munkát, de segithetsz idősebbeknek, betegeknek bevásárolni, levelet feladni, takaritani. Próbálj meg az ismerősőktől érdeklődni,a postást, az orvost vagy a védőnői szolgálatot megkeresni, ők tudnak adni cimeket, ahol örülnének a segitségednek.Esetleg gyerek felügyeletet is vállalhatnál,de az nehezebb, mert ha valami baja történik,te is bajba kerülhetsz.
2015. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom:/ Nem szeretném nem hivatalosan...:/ A gyerekeket nagyon szeretem... De félek hogy esetleg belázasodik vagy valami és nem veszem észre...:(
2015. febr. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!