Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen feladatokra kell...

Milyen feladatokra kell számítani tesztírásnál?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Lehet egyértelmű választ adni a fenti kérdésre?

Jelölje a helyes választ! (1 pont)


1. Igen

2. Nem


Egészítse ki a következő mondatot!


Milyen feladatokra kell számítani az olyan tesztírásnál, aminek a témaköre.......?

(1 pont)


.

.

.

.

.

.stb.

2015. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Válassza ki a következő sorozatból a kakukktojást:

alma,körte,barack,kakukktojás


Sorolja fel a ciklotron főbb alkatrészeit.


Rakjon ki egy értelmes szót az alábbi betűkből:

A,Z


Tervezzen örökmozgót.


Na hát ilyesmik...

2015. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen pozícióról beszélünk. Voltam már elektronikai multinál felvételizni, ott olyan marhaságokat kérdeztek, hogy mi a winchester, oprendszer, stb és volt négy válaszlehetőség. Másik meg, hogy karikázzam be a hardvereket utána meg a szoftvereket... ilyenek.


Amikor szakmába vágó céghez mentem, ott tetőidomokat szerkesztettem, axonometriát és hiányzó nézeteket rajzoltam, excelben bohóckodtam... Helyenként változó. Valahol meg csak bementem, váltottunk pár szót és felvettek egyből.


Szóval, milyen cégről beszélünk és milyen munkakörbe jelentkeztél?

2015. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Operàtornak :D sajnos diplomàmmal nem tudok elhelyezkedni valamit meg dolgozni kell . De elmenne az életkedvem ha nem vennének fel ilyen pozicióra sem .
2015. febr. 17. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Akkor ne aggódj. Józan paraszti ésszel megoldható feladatokat fogsz kapni. Ha meg nagyon kell nekik a melós, akkor még segítenek is.
2015. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!