Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális havi bér...

Mennyi a reális havi bér ezért a munkáért?

Figyelt kérdés
25 év alatti pályakezdő vagyok, egyetemi passzív féléven megyek el dolgozni teljes munkaidőben (heti 41,5-42 óra) műszaki ábrázolóként. Ismerősök, egyetemi csoporttásraim által kapott tanács szerint 800 ft-os órabért megér a munka, amit végzek. Igaz ez?

2015. febr. 18. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok tescoban árufeltöltő, CSAK éjszakai munkán, havi 40 órában, órabérem nettó 450ft.

Régebben voltam alkalmi munkán ruhaüzletben, ott 750Ft nettót kaptam.

A 800ft szerintem elfogadható, bár ha nem tanulsz mellette most és csak pénzhiány miatt hagyod ott az egyetemet, akkor javaslom, hogy harcolj ki teljes munkaidőt vagy plussz műszakokat, mert heti 2-3x 8 óra semmi... Ha már csinálod, csináld ahogy bírod, ne lustulj.

Egyébként konkrétan milyen munkát vállaltál?

Vagy ha nem is akarod elmondani, nehéz fizikai, könnyű fizikai, irodai vagy valami tanító jellegű?

2015. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom akkor neked szakmai melód lesz,szerintem próbáld meg az 1200Ft-os órabért,aztán abból ha alkudnak is több lesz mint 800Ft.
2015. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!