Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A minap vettek fel a rendőrség...

A minap vettek fel a rendőrségre adminisztratív munka végzésre. (Határozatok írásában kell segítkezzek. ) Hétfőn kezdek és van egy-két fontos kérdésem. Lent a többi. Jár-e nekem nyelvpótlék?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mivel 101.480ft-os bért kapok jogi asszisztens végzettséggel. Se kafetária, se semmi. Van egy középfokú angol nyelvvizsgám. A kérdésem pedig az lenne, hogy ezért jár nekem nyelvpótlék? És akkor én most köztisztviselő vagy közalkalmazott vagyok? A másik vicc pedig, hogy eddig ők szót sem ejtettek az utazásom támogatásáról, amiről én lányos zavaromban elfelejtettem érdeklődni (még).

2015. febr. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ez lenne?


[link]


A garantált szakképzett közfoglalkoztatott minimál bruttó?


Ha köztisztviselő lennél nem ennyit keresnél, a rendőrségi adminisztratív dolgozók nem köztisztviselők hanem általában közalkalmazottak, de a bér alapján Te közfoglalkoztatott leszel.


Utazási támogatás az állami dolgozóknak jár, közfoglalkoztatottaknak nem tudom hogy van, kérdezz rá. Nyelvpótlékot biztos nem fognak adni, a cafetériát esetleg meg lehet kérdezni, bár nem hiszem hogy adnának.

2015. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem erről van szó. Csak nekem nem mondták, hogy ez a közmunka program. Cafetáriát nem kapok, azt ők kijelentették előre. Utazás támogatásra mindenképp rákérdezek. Akkor a nyelvvizsga pótlék fixen ugrott azt mondod? :/
2015. febr. 25. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, én nem választ írok, egy kérdésem lenne. Hol jelentkeztél rendőrségi adminisztratív állásra? Csak mert itt a közelben is hallottam (egy ott dolgozó rokonától), hogy fognak felvenni irodára embereket, de sehol nem hirdetik.
2015. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de szerintem közmunkásoknak nem adnak nyelvvizsgáért pénzt, még közalkalmazottaknak se nagyon. Én az vagyok, nem volt előírás a nyelvvizsga - de nekem van 2 is - havi néhány alkalommal használom, pénzt nem kapok érte, pedig én vezetem az irodát. Szóval -gondolom- egy közfoglalkoztatott adminisztrátornak pláne nem fognak nyelvért pénzt adni.
2015. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én végeztem 2014. májusában jogi asszisztens képzésen és akkor bevittem minden közigazgatási szervhez az önéletrajzom. Valamint bíróságok, önkormányzatok.. köztük a rendőrségre is és akkor most rá fél évre kb felhívtak, hogy lenne ez az adminisztratív állás. Amikor most kiderül, hogy közmunka program része.


Az előbbi válaszolótól kérdezném! Egyébként a rendőrségi határozat szerkesztés mennyire lehet nehéz feladat?

2015. febr. 25. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdeznéd nekem gőzöm sincs, nem rendőrségen dolgozom.
2015. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha közalkalmazott, ill. kormánytisztviselő lennél, akkor lenne kinevezési okmányod. Arról tudnál, ha lenne....


Így járna a nyelvpótlék is, mert ebben az esetben a Kjt, ill. a Kttv. írja elő a fizetését.


A határozatszerkesztés - mivel van minta mindenre - nem különösebben nehéz, csak az adott ügy adataira, tényeire kell odafigyelni.

2016. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!