Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak munkát, ha...

Hogyan találjak munkát, ha egészségügyi gondok miatt gyakran kell wc-re járnom? Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég régóta keresek munkát, de eü gondok miatt sűrűn kell wcre járnom, és sok munkahelyen ez nem megengedett, pláne nem szalag mellett pl.gyárban.. Voltam már pultos is, de ott is szóvá tették hogy sokat járok wcre.. meg hát a pultot sem lehet csak úgy otthagyni. érdekelne hogy van más is hasonló helyzetben?
2015. márc. 6. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
miért nem kezelteted magad?
2015. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, de nemigazán tudják az okát..cukorbetegségre gyanakodtak,de nem vagyok cukros.. elég gáz ez a helyzet, mert szeretnék dolgozni, és nem vetem meg a munkát, csak hát ez hátráltat..
2015. márc. 6. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Pelenka. Viccen kívül, tényleg. Tena pl gyárt felnőtteknek valót.
2015. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!