Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokáig csináltam olyan munkáka...

Sokáig csináltam olyan munkákat, amit csak muszájból kellett és nem szerettem, mivel nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni. De belefáradtam ebbe. Feleségem ezt nem érti meg?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben minden szirszart elvállaltam,csak hogy dolgozzok és legyen pénzem,segédmunkától elkezdve,voltam rakodó munkás és minden.2 szakmám van,idegen nyelven beszélek,de muszájból csináltam.De mostanra elegem lett ebből,belefáradtam!Most sikerült megfognom egy Ausztriai szerződéses munkát a szakmámban.Addig még 1-1.5 hónap lenne,de addig már nem akarok dolgozni,minden féle sz..r munkákból elegem lett!Feleségem itt papol nekem,hogy ha addig nem megyek el,akkor pakolhatok és ilyen hülyeségeket beszél.Ő könnyen beszél,beül a kis irodájába netto 200 ezerért reggel 8-től 4-ig,én meg szopom a f..aszt netto 80 ezerért rosszabnál,rosszabb munkákkal,ahol még meg sem becsülnek.2 szakmábal,érettségivel,idegen nyelvismerettel.
2015. márc. 10. 21:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Az ausztriai munka csak akkor lesz biztos, ha már ott vagy és csinálod. Ne maradj otthon addig se, max. itthon munka mellett próbálj közben olyat keresni, amit szeretsz is.
2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 jackson666 ***** válasza:
48%
Nemcsak te vagy igy.. párod meg elvan tévedve...nemis szeret akkor igazán..
2015. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Igen az előző jól írta, ezzel sajnos egyébként tényleg nem csak te vagy így..., én se azt csinálom, amit szeretnék, de egyszer csak összejön, itthon is.
2015. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Feleségednek milyen végzettsége van?

Amúgy én is így vagyok ezzel, meg még sokan mások.Sajnos az ember átmenetileg kénytelen a sz@rt is elfogadni.Talán próbálj benne valami pozitívumot keresni.Pl az én melóm most szakmámon aluli, messze nem álommunka és ezerszer többet érzek ennél magamban.De ha nem akarok éhen halni, most ezt kell csinálnom.Más szempontból azonban szuper! Szinte folyton egyedül vagyok a melóhelyen, nem figyel senki, magam ura vagyok és kevés kollégám van, akiket kedvelek, jófej kis csapat.Fizetésen kívül meg mindig kapok ezt-azt...De ha nekem adódna egy megbízható külföldi lehetőség, ki nem hagynám!

2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

Kövezzetek meg, de szerintem a feleségednek van igaz!

Az ausztriai munka csak akkor lesz biztos, ha már ott vagy és csinálod. Addig tényleg ne hagyd ott a jelenlegi munkahelyedet. Másrészről, rengeteg ember végez olyan munkát, amit utál, és igen, otthagynák ha megtehetnék. De nem kívásnágműsör az élet, ha ilyen lapokat osztottak, ezekkel kell játszani. És mi van, ha az ausztriai munka se tetszik majd/mégse sikerül? Itthon leszel munka nélkül, és ülsz otthon, míg a feleséged eltart téged, és várod a sültgalambot, mert hogy te nem akarsz olyan munkát elvállalni ami nem szakmádhoz illő? Ez sajna nem így megy.

2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Feleségednek van igaza. Miért nem bírod ki még azt az egy hónapot?

Egyébkén miért nézed le ennyire feleséged munkáját? Lúzer vagy hozzá képest, és te nézed le őt, hogy csak üldögél az irodájában? Valamit jobban tud nálad, ha majd háromszor annyit keres, mint te. Nő létére.

2015. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
A feleségednek van igaza. Az írásodból egyértelműen lejön hogy nem tiszteled és becsülöd a munkáját, lenézed. Ugyan mire fel? Ő legalább akar dolgozni és dolgozik is. Másrészt az is látszik hogy kényes vagy, önző és buta. Ez nem kívánságműsor. Van fogalmad róla, hányan güriznek Magyarországon szrér' - hugyér' akár több diplomával? De mennek, mert menni kell, mert nincs mese, kell a kaja és ott áll a számla. Az új melóhely majd akkor lesz biztos ha ott leszel. És ha addig történik valami? Bármi. Akkor majd a feleséged tart el? Ez nem olyan ám, mintha nem kapnál munkát... Kényelemből nem elvállalni valamit amikor rászorulsz, eléggé élősködő dolog. Nem a feleségedet kellene leszólnod.
2015. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom a feleséged élete könnyű. Nem csinál biztosan semmit az irodában, nincs hülye főnöke, nem kell határidőket betartani, gyerekért rohannia...

Csak neked nehéz. Te szegény!


Igazad van, én is otthon maradnék, és nem csinálnék semmit.


Te ezt komolyan gondolod? Az idegen nyelvismereted mennyire jó? Nagyon sokan gondolják, hogy ők aztán magasszinten beszélnek németül, angolul, aztán meglepődnek, hogy valójában konyhanyelven beszélnek, alig érti meg őket valaki. Érettségivel nem mész ma már semmire, a szakma, ha jó és értesz hozzá, sokkal többet ér.

Biztosan az oszták munka? Van már szerződésed? Kaptál már pénzt belőle? Miből fogsz kint megélni, enni, lakni?

2015. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
Jó, azért a kérdező mentségére szolgáljon, hogy megnézném én, hogy az asszony hasonlóan ugyanúgy elvállalná-e a rosszakat is. Aki ilyen zsaroló stílusba beszél a párjával abból nehezen nézem egyébként ki.
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 schocko ***** válasza:
20%
Nincs a feleségednek igaza...s ha értelmes volna, akkor tudná, hogy az élet nemcsak erről szól...szerintem nyugodtan töltődj fel...
2015. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!