Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kertész vagy autószerelő vagy...

Hidd kérdése:

Kertész vagy autószerelő vagy motorszerelő?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni tudtok adni egy kis motiválást az egyikre miért azt ijesmi köszönöm.

Kertész tetszik mert kint van a szabad levegön+napon.

Autószerelő meg szeetek vezetni és vagány lenne meg is tudniszerelni.

Motorszerelő meg érdekes és jó lenne megszerelni egy régi motort/motorokat.



2015. márc. 24. 23:22
 1/3 A kérdező kommentje:

+ még edig ot vagyok hogy nem tudom hogy meg fogom e uni a kertészt vagy az autószerelőt a motorszerelő érdekes de azt meg nem tudom bisztosra melóilag van e ijesmi.

van egy szakmám de nem nagyon érdekell tudom csinálni néha jó de nem annyira érdekes nekem ijesmi monták nekem még villanyszerelőt az is jó de nagyon sok van belöle és ismerösöm monta nem ojan jó meló maszekba meg nincs mindig szóval nem tudom kéne valamire egy kis motiválás.

2015. márc. 24. 23:28
 2/3 anonim ***** válasza:
autószerelő. villanyszerelői végzettséggel legalább az elektromos hibáit is megtudod majd bütykölni.
2015. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz azota rájötem azt csináld amiben jó vagy lehet az cukrász autófényezõ festõ autószerelõ vagy kertész csak ha azt tanultad ki elsõnek mert látál benbe valamit vagy ha azért mert nem érdekell hogy mit csinálsz, mindegy de ha valami motivál vagy vált benne akkor megtanulod megtanultad mert figyeltél gondolkodtál ügyeskedtél foglalkoztál vele ma már nincs hiányszakma akit meg az vonz azt meg az ép szezonban lévõ munka vonza az inkáb nem szakosodot hanem segéd tipus de kikell probálni lehetsz pl:tavaszal,öszel kertész nyáron kömüves vagy ács segéd télen cukrász vagy szakács segéd mindegyikbe segédmunkás nem tudom engem az anyira nem vonz hosszutávon jó kapcsolatokat kell kiépiteni kuncsaftokat szakmádhoz hogy megélj belöle akki megakkar az megél aki meg köti az ebet a karohoz az meg várhar a csodára segidzsd és ahoz menj dolgozni akkinek jo kapcsolata van legjobb ha más szakma segédkedsz 2-3 évet bedolgozod magad de 2-3 évet legyél szakmádba s ha jól dolgozol barátkozól be ajánlja a munkád a kuncsaftjainak ennyi ijen a megélés a tözsdegazdaságban a világban
2015. márc. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!