Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kedvelem azokat az emberek...

Nem kedvelem azokat az embereket, akik sokkal élelmesebbek, gazdagabbak, jobb külsejük vagy szebb csajuk van mint nekem és mégis zsugoriak, hálátlanok, beképzeltek, bunkók stb. Hol dolgozzak ezzel a tulajdonsággal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyomorult :D Legyél utcaseprő :D
2015. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nemhogy dolgozni, együtt élni ezzel a tulajdonsággal is nagyon nehéz nap mint nap. Háttérbe kell szorítani az érzést. Tudom milyen, én is nehezen tudom elviselni az emberek közelségét, okoskodását, meg amikor felsőbbrendűnek érzi magát valaki. Nagyon kevés embert engedek közel magamhoz.
2015. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
21%
Ők is lesz*rnak téged, akkor te őket miért ne? Az nekik a legrosszabb ha nem foglalkozol velük, hidd el.
2015. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert ha valaki rondább, hülyébb és szegényebb, akkor lehet hálátlan bunkó?
2015. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Bányában...
2015. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyél szívsebész, és akkor te döntesz majd róluk.
2015. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te simán irigy vagy és mindenkiről a második részben lévő rossz tulajdonságokat feltételezed, akikben megvannak az elsők is. Értelmes, sikeres, gazdag és jó külsejű nő vagyok, szuper élettel. Őszintén? A barátaimon kívül senkivel sem foglalkozom, átnézek az embereken, mert nem érdekelnek. Nem vagyok beképzelt és bunkó, de nekem ez így jó és kész. Te pedig csak azért nem tudsz átnézni ezeken a dolgokon, mert nem vagy elégedett és tisztában magaddal.
2015. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Csak kíváncsi voltam a reakciókra. :-D
2015. márc. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!