Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnád ezt a munkát...

Elvállalnád ezt a munkát netto 200 ezerért ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Van jelenleg munkám,de nem keresek annyit vele,a netto bérem itt 110 ezer ft netto.A párom nagyon erőlteti ezt a másik helyet,ahol 200 nettot is megkereshetem akár.A páromnak is van mujnkája,ő nem keres rosszul.Cserében viszont hétvégén is dolgoznom kellene,van hogy szombat vasárnap is,12-13 órát is.Gyerekünk még nincsen,hitelünk nincs.Van egy lakásunk,aminek nem vészes a rezsije.Belegondoltam,hogy nyáron hétvégén ahelyett hogy együtt lennénk,mehetnék majd dolgozni,azzal a tudattal,hogy a párom fagyizgat,strandol,jól érzi magát és ahelyett,hogy együtt lennénk,nekem ott kell majd b..assznom a rezet.A pénz az jól hangzik,de minden áron?Kockára téve ezzel a kapcsolatunkat?Heti 2 szabadnap lenne,de az lehet,hogy éppen hétfő,keddre esne.1 hónapban 1-2 szer lenne egy fél szabad hétvégém,péntek,szombat vagy vasárnap,hétfő ami szabad.Mi a véleményetek megér annyit ez a pénz?
2015. ápr. 2. 06:42
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
55%
Hidd el nem éri meg. Az asszony meg majd unalmában megcsal.
2015. ápr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ma 06:48


Nem tudom megcsalna e.Viszont nagyon erőlteti a dolgot,hogy vállaljam be,mert hogy ez az amit szeretek csinálni,viszont ott van az,hogy azért nem minden áron,kockára téve ezzel a magánéletemet.Oké a pénz tényleg nagyon jó,de megér annyit?Még téli időszakban azt mondom oké,de így nyáron,amikor egy strandra nem tudunk majd együtt elmenni vagy egy fagyit megenni vagy akár egy koncertre.Ezek a dolgok is fontosak szerintem,oké most nem keresem degeszre magam,de azért ezek a kis dolgok legalább megoldhatóak,mert nem nagy pénz elmenni egy koncertre vagy strandra,vagy pár napra a Balatonra pl.Szóval ezek az együtt töltött idő rovására megér annyit a pénz?

2015. ápr. 2. 06:55
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem értem miért erőlteti ennyire amúgy...szerinte azért mert szeretem csinálni.
2015. ápr. 2. 06:55
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem éri meg,én tudom milyen hétvégén dolgozni((
2015. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

nem éri meg.. és az se szép tőle hogy ennyire erőlteti, amikor szereted a mostanit.

az én párom is találna olyat amivel sokkal többet keres, de akkor heti egyszer találkoznánk, vagy kéthetente. azt meg nem vállaljuk be, fontosabb a mostani jó kapcsolatunk, mint hogy keressen 100al többet.

plusz a 12-13 órás munkát hosszú távon nehezen lehet bírni. semmi időd nem lesz mellette az alváson kívül! hidd el, tapasztalat.


ha a párod ennyire erőlteti, mondjon ő fel és keressen mást. én nem tenném!

főleg, hogy nem kell jelenleg semmire az extra pénz

2015. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

bejelentett egyátalán?

én úgy tudom, hogy 12 órákat akkor dolgozhatsz, ha heti max négy napot dolgozol.

legalábbis nálunk ez volt a szabály anno

2015. ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

ma 06:55


Igen te tudod,meg én is,mert régebben csináltam már,de akkor egyedülálló voltam,még úgy is sz...r volt.Viszont ő neki fogalma sincsen milyen benne nyáron 30 fokba,miközben tudod hogy mások a strandon vannak,jólérzik magukat vagy éppen nyaralnak.Ő ezt nem tudja,mert hétfőzől péntekig dolgozik 8- délután 4 ig,úgy keres netto 200 ezret.Valamiért nagyon erőlteti a dolgot,hogy vállaljam be,mintha nem akarna velem együtt lenni annyit.Kb csak este az ágyba fogunk találkozni,semmi közös tevéknyeség,szex,alvás,munka,de ennyi munka után még szexhez sem van mindig kedve az embernek szerintem,akkor megjön a megcsalás.Sok ilyet láttam már,nagyon kevés ember tolerálja ezt a munkabeosztást.Mert nem hiszem el,hogy itthon fog ülni minden hétvégén és engem várni a 4 fal között.

2015. ápr. 2. 07:02
 8/26 A kérdező kommentje:

ma 07:00


Ezt mondom neki én is,hogy így könnyű elképzelni,de az a 12-13 óra az kemény munka végig,fárasztó nagyon.Ráadásul heti 5 napot egyben kell ledolgozni,utána jár 2 nap szabad,ami többnyire nem hétvége,hanem kedd,szerda.5 napon kersztül,abból áll majd az életem,hogy munka,alvás,szex.Szex meg ugye nem mindig,mert 12-13 óra után nem mindig van az embernek kedve.És arról nem beszélve,hogy milyen hatással lesz a kapcsolatunkra,hogy kb csak este az ágyban találkozunk?Van egy haverom,ő is így dolgozik,hasonló beosztásban,egyfolytában panaszkodik,hogy a felesége már kivan akadva,alig vannak együtt,este csak az ágyban,amikor hazamegy,akkor már szexelni sincsen kedve.Elötte jó szexuális életük volt,ez a munkabeosztás teljesen felborította az életüket.


Azt sem értem,szerintetek miért erőlteti ennyire a párom?

2015. ápr. 2. 07:09
 9/26 anonim ***** válasza:
Talán, ha megkérdeznéd tőle!!
2015. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

ma 07:26


Mit kérdezzek tőle?Hogy miért erőlteti ennyire?Ha arra gondolsz megfogom kérdezni.

2015. ápr. 2. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!