Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Assessment Centeren, milyen...

Assessment Centeren, milyen szituációs feladatokra lehet számítani? Aki volt már ilyenen mesélne?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni valamilyen szerepjáték angolul.

Levélírás angolul.

Egyéni prezentáció.

IQ teszt.

Csoportfeladat, ez általában valami back-up terv összeállítása.

Én kettőn voltam eddig, ott ilyenek voltak.

2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok, ja szituációs feladat. Ez munkakörtől is függ.

Az első nekem olyan volt, hogy a szállító reklamált, hogy nem kapta meg a pénzét, azt kellett megoldani.

A második meg helpdesk volt, ott mindenki más panaszt kapott, pl, nem tudok e-mailt küldeni mi lehet a baj, nem tudok nyomtatni, ilyenek.

2015. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


A prezentációd már csak a "bíráknak" kell előadni? vagy a többi pályázó is jelen van? :)

2015. ápr. 8. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
csak a bíráknak.
2015. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cége mikor felejtik már el ezt a költséges nagyon felesleges hülyeséget? Egyszerűen nem hozza vissza a költségeket...
2015. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!