Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok jó, megbízható munkaerő...

Tudtok jó, megbízható munkaerő közvetítő cégeket? Léteznek ilyenek? Mikre kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideje állást keresek (nemsokára 1,5 éve lesz). Már ilyen ügynökségre is gondoltam. Létezik ilyen?

2015. ápr. 16. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejvadászcégnek hívják, én semmire nem mentem velük. Bújd az apróhirdetéses oldalakat, facebookon a szárnyas fejbadászt.

Az se mindegy, milyen végzettséged és mennyi munkatapasztalatod van, ha 1,5év alatt sehova nem vettek fel, ott már nem a munkáltatói oldalon van a hiba.

2015. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Földtudomány BSc-t végeztem és pályakezdő vagyok. Diákmunkán más területen kb 5 hónap tapasztalatom van (többre nem tudtam elmenni). Ezzel a részével tisztában vagyok, képzem is magam (most informatikát tanulok), DE MÁR NAGYON KELLENE EGY ÁLLÁS! Ezért gondoltam ilyen lehetőségre is. (Egyébként napi 10 helyre jelentkezem.)

Csak a kérdésre várok választ, a többivel én is tisztában vagyok!

Köszi egyébként a választ.

2015. ápr. 16. 22:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicces egyébként, a gyrososnál azért utasítottak vissza, mert nincs tapasztalatom. Már tényleg mindenhová jelentkezek...
2015. ápr. 16. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanulj tovább és minél többet,pályázz meg gyakornoki melókat, még akár pár hónapra ingyen is, csak hogy legyen akármi tapasztalatod, amit fel bírsz mutatni.

Van egy valag fejvadászcég amúgy, guglizz rá és told át oda is az önéletrajzot, hátha tudnak valamit neked.

2015. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

" még akár pár hónapra

ingyen is, "


Szerintem meg ingyen soha. Az nagyon lúzerség.

2015. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem tartom lúzerségnek. Közel másfél évet dolgoztam ingyen a Tevánál, mint szakdolgozó, nálunk biotechnológusoknál kötelező a másfél év szakdolgozás, ahol aktív kutatói munkát kell végezni, míg mindenki más egyetemi laborban volt, én a Tevában. Most kezdtem az állás keresést, egyből behívtak mindenhova, mert van tapasztalatom. Értékes volt ez a másfél év, nagyon sokat tanultam, most úgy néz ki meg térül a befektetett energia.
2019. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!