Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthoni bsc gépészmérnöki...

Itthoni bsc gépészmérnöki diplomával esélyes itthonról Németországban munkát találni, vagy erdemes lenne kinn is elvégezni valamilyen képzést ha ott szeretnék dolgozni pár évet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

van eselyed ha van par ev tapasztalatod es jol beszelsz nemetul meg angolul.


De csodakban ne remenykedj. Nagy a verseny.

2015. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gépészmérnökként annyira nem...
2015. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban baromi nagy kereslet van gepeszmernokokre.
2015. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alapvetően simán van esélyed ha jól beszélsz németül (értsd: nem "középfokú nyelvvizsgám van") plusz talpraesett vagy. de azért inkább msc-eket várnak ott is, azzal sokkal könnyebb boldogulni
2015. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én épületgépész mérnők vagyok PTE-PMMK csináltam a diplomám levelezőn sima bsc. Jelenleg egy éve dolgozok Német országban Műszaki rajzolóként de elég sokat tervezek gyakorlatilag mérnökként dolgozok. Közvetítőn keresztül jöttem ki. Amikor elkezdtem dolgozni még nem volt meg egy tantárgyam és az állam vizsgám szabad ságot vettem ki és ugy mentem haza vizsgázni. És amikor köjöttem beszéltem elöszőr némettel. Mondjuk nem keresek sokat brutto 2100 eurot. Nem tudom mennyire általános de vannak lehetőségek.
2015. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vodafonelive ***** válasza:
5. én ugyan itt most fogok arra a szakirányra menni csak nappalin. Remélem nagyon jól döntök. :-)
2015. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!