Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan irodai munka,...

Van olyan irodai munka, amihez nem kell végzettség, és egy férfit is felvesznek?

Figyelt kérdés
létezik ilyen munka? S ha igen, hol lehet találni/jelentkezni rá? akár rész akár teljes munkaidőben.

2015. ápr. 24. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most olvastam, hogy "nem kell végzettség".

Hát, olyat szerintem nem nagyon fogsz találni! ..

2015. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irodákba is kell takarító...
2015. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Most ezt nem bántásból mondtam, csak gondolj bele. Ezekre az aktatológatós munkákra általában ezren állnak sorba. Miért vennének fel téged, ha fölvehetnek egy szerencsétlen friss diplomást, aki után még támogatást is kapnak?
2015. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

" Ezekre az

aktatológatós munkákra általában

ezren állnak sorba. "


Csak a nagy része alkalmatlan rá, hiába áll sorba.

Sokan már alap excel tudáson elbuknak...



Aki értelmesebb az diploma nélkül is boldogul. Csak hát aki ilyen annak többnyire diplomája is van manapság. ;-) Persze van kivétel!

De biztos vagyok benne, hogyha a diplomások letagadnák a diplomájukat akkor is könnyebben találnak állást mint a diploma nélküliek. Figyelem: vannak kivételek mind a két oldalon! Nagy átlagról beszéltem.

2015. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!


Ahhoz, hogy legalább egy ilyen aktatologatós állásra legyen reális esélyem bekerülni, ahhoz el kellene végeznem egy szakképzést? mi annak a szakképzésnek a neve?


vagy elég lehet, ha mondjuk csinálok egy LCDL vizsgát?

2015. ápr. 25. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
LCDL? Az mi?
2015. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja bocs :) ECDL-t akartam írni :) tudod, az informatikai cucc
2015. ápr. 25. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság vizsgára fecsérelni az időd, pénzed. Az fog számítani, hogy érts hozzá és kész
2015. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!