Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki asszisztens...

Van itt olyan, aki asszisztensként kezdett egy cégnél, és később, ugyanott vezető pozícióba került, magas fizetésért?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt, és hogyan sikerült?


Mindenféle tapasztalatra kíváncsi vagyok!

Köszi!


2015. máj. 4. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem asszisztensként, hanem gyakornokként, és egyelőre nem vagyok vezető pozícióban, de amint a főnökömnek át kell adnia a jelenlegi munkakörét a felelősségi köre bővülése miatt, én vagyok az egyetlen jelölt. Jó(baráti) viszonyban vagyunk, ha a határidők megkövetelték, éjszaka/hétvégén is dolgoztam már akkor is, amikor még csak gyakornoki pozícióban voltam. Ezek mellett ismer annyira, hogy megbízzon a döntéseimben, és tudja, hogy normálisan kezelem az ügyfeleket, megoldom a problémáikat.
2015. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első:

szóval röviden te most reménykedsz, de még nem neveztek ki.

2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem reménykedek, közölték velem. Egyébként ha találnak mást, nem ragaszkodnék hozzá, többet kellene e-maileket írogatnom, amiért nem különösebben rajongok, plusz projekt management feladatokat ellátni, a fizetésemmel pedig jelenleg is elégedett vagyok.
2015. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!