Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahely váltás: Jól döntök?...

Munkahely váltás: Jól döntök? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Gyesen lévő kismama vagyok 2 éves lurkóval.

Multinál doltoztam, ami nagyon leszívott, viszont hazatudtam hozni a munkát és itthonról dolgoztam, így nem kellett ingázni a városba.

Ha bekellett menni min. heti/1-2 az kb. 1,5 óra utazást jelentett csak oda.

Átlagba olyan 140 nettot kerestem. + juttatások de nem egy egetverő.

Most adodott egy lehetőség, hogy a lakhelyemhez közel (kocsival 10 perce lenne) egy gazdasági (önkormányzati) osztályon dolgozzam.

Mivel ez közalkalmazotti itt, elsőre csak 87-et keresnék, de idővel elv. növelik majd a fizút.

Ez úgye minden napi bejárást jelentene, de úgy érzem biztosabb munka, viszont kevesebb pénz és ha beteg a gyerek nem tudok mellette itthonról dolgozni. Betegszabi lenne vagy a férjem. Persze úgy vettek fel, hogy tudják, hogy kisgyerekem van és nem gond részükről. Ami azért elég +.

Szerintetek akinek van gyerkőce mit választana? Jó döntés hogy helybe legyek?

Köszönöm szépen aki válaszol! :)

Most arról hogy előrelépés melyik helyen lenne és hogy az nem releváns.



2015. máj. 11. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

gyerektől függetlenül ostobaság állami hivatalban dolgozni ha van jobb lehetőség.


kérdezgessed csak végig az ismerőseidet, hogy milyen ilyen helyen dolgozni, mennyire korrektek. Nekem több ismerősöm vagy rokonom is dolgozott állami szférában.


tömören: szar. és nem stabil.

2015. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nektek nem gond a pénzkiesés, akkor mindenképpen válts.

Mi hitelt fizetünk, és a házat is átalakítjuk, így elsődleges szempont a fizetés nagysága.

De ha nem lesz már a hitel, akkor mindenképpen valami közelebbit keresek én is, ami nyugisabb.


(Nekem is 2 éves gyerekem van)

2015. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, és barátnőm férje a nyugdíj folyósítónál dolgozik, 2 kisgyerekük van, semmiért nem hagyná ott. (bár ő 180 körül keres)

2# voltam

2015. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!