Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresési lehetőség?

Pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,a körzetben nincs semmi munkalehetőség és nekem nagyon kellene a pénz.Tudtok valami munkát a neten esetleg vagy valami ilyesmit amivel nem csak az időt pazarolnám?
2015. máj. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig az a kérdés, hogy mihez értesz?
2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha van eladható tudásod, akkor találhatsz munkát interneten is.
2015. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl ha valami reklámmal kellene bütykölni aztis megcsinálnámm,csak valami legyen benne..Türelmem az van bőven
2015. máj. 16. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem túl konkrét. Van türelmed, oké. Az sok mindenkinek van. De hogy mit takar a bütykölés, az rejtély.

Vagy olyan munkát keresel, amit "bárki végezhet otthonról, mindenféle előképzettség nélkül"? Netán reklámok kattintgatása? Ha igen, akkor el kell keserítselek: ilyen nincs. Én is próbálkoztam vele boldog ifjúkoromban, két hónapig bőszen kattintgattam, és még mindig nem jött össze a fele se annak a talán 3 ezer forintos összegnek, amit már kifizetnek. Ha egyáltalán.

Akkor már inkább fordítsd az időd valamire, amit megtanulsz és utána tudsz csinálni valódi pénzért. De ennél még az is jobban fizet, ha csinálsz sk valami akármit és eladod vaterán.

2015. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kockázat nélkül nagyobb pénzt nem fogsz keresni, sőt ha nincs semmi munkalehetőség, kisebb összeget is nehézkes. Próbálkozz szomszédoknál, hátha szükségük van két ügyes kézre..
2015. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 17. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
MLM hálózatépítéssel foglalkoztál már?
2016. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!