Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tanácsolnátok...

Milyen munkát tanácsolnátok nekem meglévő főállás mellé, kötetlen idős másodállásnak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg az egyik telekommunikációs cégnél dolgozom és igazából nincs okom panaszra mert a mai átlag felett keresek, azonban 4 napból 2 szabad,vagyis van havi 14-15 szabadnapom amit hasznosan szeretnék eltölteni, úgy hogy közben maradjon időm a magánéletemre is.

Magamról: 26 éves vagyok,8 éve kereskedelemben dolgozok.

Műszaki eladói és emelt szintű kereskedelmi végzettséggel rendelkezem.

A válaszokat és a tippeket előre is köszönöm.



2015. máj. 26. 15:02
 1/3 anonim válasza:
60%
Én hasonló helyzetben vagyok mint te. A szabadidőmben kertészeti árudában dolgozom Zuglóban (heti két napot). Itt kiélhetem a növények iránti szeretetemet és teljesen kikapcsol a másik munkámból. Nem mondom hogy halálra keresem magam vele, de fix plusz pénzt jelent és a szabad levegőn mozgok egész nap. A lényeg szerintem, hogy a főállásodtól teljesen eltérőt válassz. Tudnál konkrét összeget írni (főállás / mellékállás terv)? 30/F
2015. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A főállásom fix+jutalékként áll össze kb 180-240e közötti összegre,a mellékállást én is hasonlóan képzelem el :)

Heti 1-2 nap,lehetőleg kötetlenül,kb 40-50e ft körül,amennyire lehet stresszmentesen.

2015. máj. 26. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Esetleg hostesskedni?
2015. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!