Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogászok, mennyit kerestek?...

Jogászok, mennyit kerestek? Kort, munkahelyet, ha esetleg van türelmetek egy rövid, , karriertörténetet" is írjatok?

Figyelt kérdés
Már két éve járok jogra, de egyre több rosszat hallok a fizetésekről ismerősöktől, már a tanároktól is, ezért érdekelne. Szakvizsga nékül ,,sima" diplomával hova lehet menni és milyen fizetésre számíthatok?

2015. jún. 1. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt azért elég jól le van írva a helyzet a levelekben. Személyes tapasztalatom az, hogy az értelmes, nyelveket beszélő jelöltből óriási hiány van.

2015. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a + :) Azért más irány is érdekelne:) Amúgy ez ügyvédséget hasonló okokból vetettem el.
2015. jún. 12. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


itt egy másik tökjó válasz, azt is én írtam. :)

2015. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelöltként először semmit (két év), majd minimálbért (megint két év), mindenféle juttatás vagy egyéb nélkül. Pokoli volt, rengeteg munka (amit viszont nagyon szerettem egyébként), semmi pénz soha...


Mostanra önálló ügyvéd lettem, de még nagyon kezdő vagyok (4 hónapja végeztem), és olyan havi 3-400.000,- Ft-ot keresek, mikor hogy. Ezzel jól megvagyok, de nyilván a cél a fejlődés. Ez a kezdetnek nagyon jó. (Hozzáteszem, ez nem "nettó fizetés"!!! Ne is úgy vedd.)

2015. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!