Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyiket éri meg...

Szerintetek melyiket éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy melyiket érdemes elvégezni? Ha lehet akkor írjátok le melyiket hol lehet elvégezni és milyen fizetésre számíthatok mind kezdőként mind munkatapasztalattal.

Pénzügyi elemző, Állatorvos, Szemorvos, Rendőrtiszt, Területi képviselő, Kontroller



2015. jún. 8. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A pénzügyi elemző valószínűleg rizikós, a területi képviselő csak párttagoknak, a kontrollerről fogalmam sincs mi, de jól hangzik.


A szemorvos mint midnen orvost leépítik, elvégre keresztény ország vagyunk, ne hallgass az orvosra, csak fájdalmat okoznak és elveszik a pénzed, inkább imádkozz ahogy Jézus tanította, meg a Prédikátor.


--------


Komolyra véve az állatorvos, szemorvos, rendőr és kontroller valószínűleg el tud helyezkedni kapcsolat nélkül is. Az állatorvos jól keres, a szemorvos csak magánprakszisban,a rendőr meg minek aggódjon a fizetése miatt.

2015. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül a kontroller az abszolút nyerő.

PSZF és 6-8 év pénzügyi tapasztalat kell hozzá. Sok sikert.

2015. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2015. jún. 9. 07:07
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Kontroller? Hát nem tudom, a pénzügy eléggé tele van.

Orvos mindig kell, ráadásul ha magánprakszist is tudsz nyitni szépen lehet kaszálni. Magán kontroller nincs.

Az állatorvos is szépen keres magánban, de ez a kettő a legnehezebb, és ez tart a legtovább.

2015. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orvos és az állatorvos olyan szakok amik mindig keresettek, Nyugat-Európában hiányszakmák és olyan valós ismeretekkel rendelkezik, amire az embereknek ténylegesen szükségük van.
2015. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek az állatorvos éri meg a legjobban?
2015. jún. 10. 22:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy valamilyen mérnök?
2015. jún. 10. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a pénz érdekel, akkor az emberek érdekében orvos semmiképp se legyél!
2015. jún. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz érdekel.
2015. jún. 14. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ha nem a pénz érdekel, akkor válaszd azt, amelyik a legjobban érdekel..

én közgazdaságit végeztem, soha nem szerettem meg, nem mondom hogy utáltam, de egyáltalán nem érdekelt. 5 év elment az életembről...utána kitanultam egy másik szakmát, ami érdekel, most abban dolgzom...a másik, hogy mikor elkezdtem a közgazdaságit, körülbelül annyira számított menőnek, mint most a mérnöki, mindenki biztosnak vette hogy el tud helyezkedni vele..aztán jött a gazdasági válság. Szóval azt ajánlom, a saját érdekedben, hgoy azt válaszd, ami a legjobban érdekel.

2015. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!