Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai irányban milyenek...

Logisztikai irányban milyenek az esélyek német nyelvtudás hiányával?

Figyelt kérdés

MSC-re Logisztikai Menedzsment van tervbe véve nekem (Gazdálkodás és Menedzsment alapképzés befejezése után[bár még csak a 3-ik félévemet kezdem ősszel]), eléggé rég konkrét tervként tartom fent, az alapképzést is ezért választottam részben, mert innen lehet (kreditvizsgálat nélkül) továbbmenni rá.

Eddig akiknek mondtam alapvetően pozitívan reagáltak rá, hogy az jó, viszonylag sok álláslehetőség, jó fizetés, stb. Viszont jó páran hozzátették, hogy Magyarország elhelyezkedése miatt a német igencsak kéne. Mások szerint elég az angol tudás (nekem eddig B2 sima, B2 szakmai [Gazd.Men], készülök a C1-re). Szoktam nézegetni álláshirdetéseket, néha feltétel a német, van ahol odaírják, hogy előny, van amikben nem említik, csak az angolt. Ezzel kapcsolatban kérném a Véleményeteket. Tudom, hogy még korai talán az MSC-vel nemhogy elhelyezkedésen törni a fejem, de komolyan veszem a jövő tervezését és még nem késő szerintem belevágni a németbe (középiskolából minimális alaptudásom van azért, de nem nagyon erőltették a második idegennyelvet..). Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 28. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök felesleges az MSC. Bekerülsz egy céghez, és 1 hónap alatt többet fejlődsz és tanulsz, mint az MSC-n.
2015. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!