Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit gondol arról, hogy egy...

Ki mit gondol arról, hogy egy lány autoszerelő legyen. Mennyire gáz egy nő részéről? Mert engem eléggé érdekel a szakma, de nemtudom egyáltalán vesznek e fel nőket.

Figyelt kérdés

A tervem, hogy az audinál dolgozzak, ott végképp nemtudom vesznek e fel női alkalmazottat.

(Illetve egy külön kérdés, az audinál nagyjábol mennyit lehet keresni?)


2015. júl. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Audihoz mehetsz autószerelő szakma nélkül is gyártósorra biorobotnak. Szar meló, szar fizetés. Női autószerelőkről annyit, hogy mindenféleképp furcsa jelenség. Már csak a főnökön múlik, hogy felvesz-e nőként avagy sem. Azt meg neked kell mérlegelni hogy esetleg egy nagy terepjáró kerekét tudod-e majd emelgetni, meg berohadt csavarokat a kézi erőddel lazítani.
2015. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyesen ismerek egy angol lányt aki autószerelő. (kint élek) Először nekem is fura volt, és amikor már barátok lettünk, megkérdeztem, hogy nőként hogy boldogul.

Bevallotta, hogy hiába tanulta a szakmát, hiába végezné el jobban a munkát mint 1-2 férfi kollégája, az autósok mindig a férfiakhoz viszik a kocsit. Benne nem bíznak, így ő neki csak a légkondi, az autó apróbb hibáinak karbantartása jut. Sokszor már bánja, hogy ezt a szakmát választotta. Mondta, hogy a munkája legnagyobb részét alkatrészek vásárlásával, és adminisztrációs munkákkal telik amit nagyon nem szeret csinálni.

Ha arra gondolok, hogy Anglia kicsivel jobban elfogad dolgokat mint Magyarország, akkor ebből az esetből én azt mondanám, hogy tanulni tanulhatsz autószerelőként, de a szakmában mint autószerelő nem fogsz tudni érvényesülni.

2015. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó. Én programozót ismerek, ő is azt mondja, hogy nagyon kinézik mint egyedüli nőt a csapatból. Pedig a programozók azok "gyökerek", az autószerelő meg tipikus férfiszakma, gondolj bele ott mi lenne.
2015. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért nem tudják ebbe a nőket is. Most az hogy elbirnáe a telepjáró kerekeket... ez most olyan hogy férfiaknál is van izomagyú, meg gyenge egésznap otthonülös kocka... vagy bármi (itt senkit nem akarok elitélni) nőknél is van a 4cm műköröm, csicsababa, meg van aki fitten tartja magát. Ráadásul oké, fiúk erősebbek, de nők kitartóbbak. Meg szerintem el lehetne ismerni ha egy nő nem irtózik a piszkosabb melotól. De ez saját vélemény, várom a cáfolásokat ha ugyvan, mert tényleg érdekel ez a dolog
2015. júl. 5. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az autómat már javította lány autószerelő Magyarországon kb. 4 éve. Az Audis droidoskodáshoz elég a 8 általános.
2015. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!