Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves vagyok, a munkaügyi...

20 éves vagyok, a munkaügyi központban miben segítenek?

Figyelt kérdés
Idén újra emelteztem 2 tantárgyból, az egyik 87% lett, a másikat elrontottam. De már csak az kell hogy felvegyenek az egyetemre amire menni akarok. Ez jövőre meg is lesz. De addig is jó lenne valami. Ha nekem van jó vállalkozási ötletem, akkor kapok támogatást a munkaügyi központtól? Illetve ha elmegyek oda mi az amiben támogatni tudnak engem? Köszönöm előre is!

2015. júl. 6. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
semmiben... sz@rt se érnek
2015. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem egyszerűbb lenne felhívnod a területileg illetékes Munkaügyi központot - ők személyre szabottan válaszolnak.

Hiába írom, hogy adhatnak támogatást, ha náluk meg kifogyott a keret...

2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

Ha szerencséd van, ajánlanak valami munkát, de ne számíts nagy dolgokra. Vállalkozásban nem hiszem, hogy fognak segíteni, de vannak állami pályázatok, ott talán több sikerrel jársz.

Ez csak privát vélemény, pontos választ ott fogsz kapni. Esetleg előtte érdeklődhetsz telefonon, vannak netes oldalak is.

2015. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 6. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
"Ha nekem van jó vállalkozási ötletem, akkor kapok támogatást a munkaügyi központtól?"- Volt ilyen nem régen de ne nagy pénze gondolj. Kb annyi amennyiből kifizeted a költségét annak hogy egyéni vállalkozó vagy. Kb egy évig.
2015. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

A Munkanélküli Központ ahoigy neve is mutatja, semmiféle támogatást vagy segítséget nem ad.


Az egyetlen amit csinálnak, hogy amíg jogosult vagy rá (senki nem fogja elmondani neked jogosult vagy-e, de amúgysem jár 2-3 hétnél tovább), rajtuk keresztül kapod a munkanélküli segélyt.

2015. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Munkanélküli segélyhez dolgozni is kell pár évet.
2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Paradoxon, de a munkaügyi Központnak nem az a dóga, hogy neked segítsen.

Hogy mi a dóguk, azt ne tőlem kérdezd, én is szeretném megtudni...

2015. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!