Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A következő lenne a problémám....

A következő lenne a problémám. Dolgoztam külföldön egy hetet (konkrétan Németo. Ba), de a körülmények miatt felmondtam. Azt mondták 15. -én küldik a pénzt. Nem jött. Mit tudok tenni? Több lent.

Figyelt kérdés
Azt mondták amikor kimentem hogy 30 napra visszamenőleg be tudnak jelenteni és nem kell aláírnom semmit. Lefénymásolták a személyim és a jogsim, megkaptam a kocsit amivel dolgoznom kellett és mehettem. Mielőtt eljöttem lefényképeztem a menetlevelet amibe szerepel a dátum, az aláírásom, és a cég pecsétje. Egyenlőre telefonon próbálom elérni és szólni hogy utaljanak. Ha nem sikerül fordulhatok jogi útra vagy hiába?

2015. júl. 20. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
bukó
2015. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
európai fizetési meghagyás
2015. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%

,,Azt mondták amikor kimentem hogy 30 napra visszamenőleg be tudnak jelenteni és nem kell aláírnom semmit. "


Itt buktad be. Egy körültekintő ember 2 gyufaszálat nem tesz keresztbe munkaszerződés nélkül.


Ezt a pénzt elfelejtheted.

2015. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%
Munkaszerződés kötelező nem visszamenőleg hanem a munka kezdés előtt. Ha ilyened nincs be se jelentett a munkaügyi hivatalnál. Elvileg ha valamivel igazolni tudod, akkor is feketén dolgoztál egy kinti jogász kellene neked.
2015. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha legközelebb munkát vállalsz külföldön, keresd meg a magyar munkaügyi hivatalt ahol legális munkát és adott országban kötelező feltételekről is kaphatsz információt.
2015. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!